Jarní příliv energie s přípravkem Floradix Železo+

Jaro nabízí spoustu krás od prodlužujících se dní po probouzející se přírodu. Přesto v souvislosti s ním bývá často skloňováno slovo únava. Nechte se raději unášet jarním přívalem energie. Vyzkoušejte Floradix Železo+ a inspirujte se našimi tipy pro více energie.

Zažeňte únavu

Když se těšíte na výlet či návštěvu, klidně si přivstanete. Zkuste si proto na každý den naplánovat něco, kvůli čemu ráno snáze vyskočíte z postele, i když vás rostoucí bříško nebo plačící miminko nenechají pořádně vyspat. Stačí drobnost – třeba snídaně, na kterou se vám budou sbíhat sliny, nebo program s rodinou. Odpolední čekání na starší děti, které vyzvedáváte z kroužku, si zpestřete schůzkou s kamarádkou nebo posezením v oblíbené kavárně či parku. Zkrátka, užívejte si jaro od rána do večera.

Floradix Železo+

Jarní hity

Spolehlivým zdrojem energie je hudba. Nachystejte si tedy jarní mix nejoblíbenějších hitů, které vás zaručeně zvednou ze židle.

Sport

Spolehlivým životabudičem je i sport. Berte v potaz váš aktuální zdravotní stav a hýčkejte své tělo pohybem, který mu bude příjemný a zároveň přínosný pro vaši kondici.

Energie na talíři

Můžete si zasportovat a mít před sebou skvělý program, ale bez doplnění živin to nepůjde. Nastávající maminky stejně jako ženy v období kojení mají zvýšené nároky na množství vitamínů, stopových prvků i dalších živin. Platí to i pro železo, které podporuje například správnou tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. U těhotných žen činí denní potřeba tohoto stopového prvku až cca 30 mg denně, což je dvojnásobek ve srovnání s běžnou denní potřebou žen v reprodukčním věku. V období kojení jde přibližně o 20 mg železa denně. Stejně jako třeba vitamíny B2, B6, B12 nebo vitamín C přispívá i železo ke snížení míry únavy. Základním zdrojem všech těchto látek je pestrá a vyvážená strava.

Floradix Železo+

Sáhnout můžete také po tekutém doplňku stravy Salus Floradix Železo+, který jejich kombinaci obsahuje.  V jeho složení najdete i vitamín B1 a výtažky z bylin a ovocných šťáv.

floradix železo +

Více informací najdete na www.floradix-zelezo.cz.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Další inspiraci a rady pro nastávající maminky najdete v naší rubrice Těhotenství. Přidejte se do uzavřené skupiny maminky Happy Baby, nebo nás sledujte na Facebooku a Instagramu. Žádná novinka ze světa rodičovství vám už neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě