Zdravá a fit v těhotenství? Vyzkoušejte probiotické tablety BioGaia s vitaminem d

Testování BioGaia těhotné

Nábor testujících maminek byl ukončen

Těhotenství je pro každou ženu jedinečnou fází života. Dokonce i v případě, že čekáte druhé nebo další miminko. Každé těhotenství má svá specifika a každá žena je jiná. To, co prožívala vaše kamarádka, vás potkat vůbec nemusí. A naopak. Silný imunitní systém je důležitý, abyste se cítila zdravá a fit a mohla se plně soustředit na příchod potomka.

Na tu chvíli, kdy držíte v ruce pozitivní těhotenský test, zcela jistě nezapomenete. Mění se celý váš život. Vzniká mateřské pouto mezi vámi a tím malým stvořením uvnitř vás. Slovy vědy už v těhotenství dochází k přenosu prvních mateřských mikroorganismů na dítě. fit v těhotenství biogaia

Imunitní systém

Miminka samozřejmě potřebují na začátku s imunitou trochu pomoci. Od toho je tu jejich maminka, která jim předá část svého obranného systému. Této části imunity se říká pasivní imunita.

Tento proces začíná ještě, když je miminko v děloze. Již tehdy dochází k přenosu určitých protilátek od matky přes placentu. K přenosu mateřských protilátek dochází také prostřednictvím mateřského mléka a při kojení. Tato pasivní imunita tvoří základ pro vlastní vysoce účinnou imunitu dítěte, která jej bude provázet a chránit celý život.

Složky imunitního systému jsou rozmístěné po celém těle. Ale až 80 % buněk imunitního systému se nachází ve střevech. Jejich správnou funkci významně ovlivňuje kvalitní strava a dobré trávení.

vitamin d zdroje biogaiaPotraviny dodávají nastávajícím maminkám potřebné látky, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Dobrým příkladem je vitamin D. Přírodní zdroje vitaminu D jsou ryby, rybí tuk nebo vaječné žloutky. Kromě toho si naše tělo umí vytvořit vitamin D ze slunečního záření.

Vitamin D má kromě podpory imunity ještě další přínos pro Vaše miminko. V době, kdy vám v bříšku roste nový život, je vitaminu D zapotřebí pro správný vývoj kostí miminka.

 

Až 50 % těhotných má problémy se zácpou

V takových případech pomáhá dostatečný příjem tekutin a pravidelný pohyb. Stejně jako v případě antibiotické léčby Odborníci na výživu a lékaři doporučují těhotným ženám (stejně jako tomu je v případě antibiotické léčby) navýšit počet přátelských bakterií ve střevě.

Vyzkoušejte NOVINKU – BioGaia® probiotické tablety s vitaminem D

Biogaia tabletyBioGaia probiotické tablety – doplněk stravy

 

Těhotné ženy by v závislosti na svých stravovacích návycích a na ročním období měly myslet na vhodné doplnění vitaminu D.  Užívání probiotických přípravků s vitamínem D, např. BioGaia®, je vynikajícím způsobem, jak si udržovat vyváženou střevní mikrobiotu a zároveň dodávat organismu vitamin D.

Proč zvolit probiotika BioGaia® s vitaminem D?

BioGaia s vitaminem dPODPORA IMUNITY
Obsahují vitamin D, který podporuje imunitní systém a přispívá ke správnému stavu kostí.

 

 

 

 

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ
Obsahují patentovaný probiotický kmen L. reuteri Protectis®.

 

 

 

BEZPEČNOST
Prověřena ve více než 150 studiích u všech věkových kategorií.

 

 

 

GARANTOVANÉ SLOŽENÍ
100 milionů živých bakterií v denní dávce.Více bakterií není potřeba.

 

 

 

SNADNÉ DÁVKOVÁNÍ
Jako žvýkací tablety.

 

 

 

Více informací získáte na sekci Imunita.

Čekáte miminko a chcete udělat více pro své zdraví? Neváhejte a přihlaste se do testování. Vybíráme 15 maminek.

Podmínky pro zapojení do testování

  • být registrovanou členkou webu www.happybaby.cz a mít zcela vyplněný profil
  • být aktuálně maminkou v očekávání / těhotnou ženou
  • v průběhu zkoušení/testování výrobků podávat průběžné informace sdílením na FB stránce Happy Baby
  • po ukončení testování vyplnit formulář pro testovaný produkt

Podmínky testování

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Vybrané maminky budou kontaktovány do 1. 3. 2021 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazníky, které je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected] (dále jen „PROSAM“).

Není to ono? Vyzkoušejte některé z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě