Deka do autosedačky Snugglebundl

Multifunkční deka, nepostradatelný pomocník pro rodiče malých miminek. Unikátní deka do autosedačky, určená ke zvedání a pokládání miminka. Využijete ji ale i mimo autosedačku!

Proč tato deka?

Věděli jste, že za první půlrok zvednete miminko cca 9 000× (zhruba 50× denně)? Auvajs, řekla právě vaše záda.

Víte, že pobyt miminka v kojenecké sedačce (tzv. vajíčku), by měl být co nejkratší a sedačka by rozhodně neměla sloužit ke spánku miminka, pokud nejedete v autě? Jejda, chytli jste se za nos. Pokud si ještě nedržíte záda 🙂

Bojujete s tím, jak přenést spící miminko do postýlky, aniž byste jej probudili? Taky jsme bojovali, než jsme poznali Snugglebundl.

Bydlíte v pátém patře bez výtahu? Pak Snugglebundl rozhodně potřebujete.

Deka do autosedačky Snugglebundl je vítězem mnoha ocenění v zemi svého původu (Velká Británie), doporučovaná jak odborníky, tak rodiči.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

S čím vám deka Snugglebundl pomůže:

 • Díky podpoře hlavičky naprosto minimalizujete riziko probuzení miminka během přenosu z/do autosedačky. Už žádné sezení v autě před domem či tahání těžké sedačky i s dítětem do šestého patra.
 • Díky madlům, umístěným po stranách deky, ji snadno zvednete a položíte, aniž byste se museli ohýbat. Vaše záda vám rozhodně poděkují! Skvělý pomocník pro maminky, které rodily císařským řezem.
 • Díky příjemnému a měkkému materiálu se vaše miminko bude v dece cítit jako v bavlnce. Doslova, protože ze deka je vyrobena ze 100% bavlny. Navíc nemusíte řešit, jak obléct miminko na přechod z domu do auta, prostě jej zabalíte do deky. A pro letní měsíce máme odlehčenou letní verzi deky.

A navíc:

 • Deka Snugglebundl pomůže snížit prvotní strach z manipulace s novorozeným miminkem (jak ho mám správně držet?).
 • Deka prošla všemi bezpečnostními testy podle přísných evropských i amerických norem – je testována na nosnost do 30 kg a pro použití s autosedačkou pro nejmenší děti.
 • Dá se použít také jako hrací deka či diskrétní přikrývka při kojení miminka. Jedete na návštěvu? Prostě si s sebou vezměte Snugglebundl deku a ta vám pomůže:
  • s přenosem miminka,
  • s tím, kam ho na návštěvě položit,
  • s tím, když potřebujete miminko nakojit.
 • Malá miminka mají velmi ráda pocit „zamuchlání“ se do příjemného materiálu, ten jim deka Snugglebundl 100% poskytne.

 

Široké použití deky Snugglebundl nejlépe názorně ukážeme ve videu:

 

Materiálové složení a údržba:

100% bavlna. Varianta se čmeláčky je dokonce z biobavlny.

Deku lze prát v pračce (na 40 °C) i sušit v sušičce.

Zaujala vás deka Snugglebundl? Přihlaste se do testování a vyzkoušejte ji.

Hledáme 3 maminky s miminky ve věku 1 — 4 měsíce, které od nás dostanou deku zdarma na vyzkoušení. Neváhejte, vyplňte formulář a jedna z těchto krásných dek může být vaše. Své zkušenosti navíc předáte prostřednictvím Happy Baby dalším maminkám.

Přihlašování do testování probíhá od 20. 7. 2020 do 20. 8. 2020. 

Sdílejte
 1. Markéta T.

  Hodně se mi vaše deka líbí. Máme velké problémy s usínáním, určitě by nám vaše deka pomohla vyřešit problém. Jelikož syn usne na ruce a jakmile se položí do postýlky, tak se hned vzbudí, jak ho přendaváme. Snad tentokrát budeme mít trochu štěstí 😊

 2. Sabina F.

  Hodně mě vaše deka zaujala,nikde jsem ji neviděla a líbí se mi její praktičnost.Mimi se mi má narodit v prosinci a auto mám,jelikož musím odvážet staršího syna do školky ,tak by se mi deka hodně hodila . 🙂

 3. Klára J.

  Mám ji a je super sice auto nemám takže přenášení z autosedačky do postýlky neřeším ale nosím malou do 2 patra a deka je naprosto super malá se občas vzbudí ale většinou spinka ještě potom co přijdeme domu což vítám 🙂 takže doporučuji

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě