Dotazník po obdržení vzorků kojenecké výživy

Happy Baby i Hami plně podporují kojení. Kojení je pro vaše dítě to nejlepší – protože mateřské mléko je zcela jedinečné a unikátní!  S tradiční značkou kojenecké a dětské výživy Hami jsme se rozhodli rozdávat radost a vy jste byli mezi vybranými.

Doufáme, že vám vzorky pokračovacího kojeneckého mléka Hami 6+ dorazily v pořádku. 🙂 Velmi nás zajímá váš názor, jak vašemu drobečkovi mléko chutnalo a všechny další vaše postřehy. Jako poděkování za vyplnění našeho dotazníku na vás čeká další kupón na slevu, který vám přijde e-mailem po vyplnění dotazníku.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

(čím více hvězdiček, tím lepší)
(čím více hvězdiček, tím lepší)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Mléko by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě