Výsledek testování Eucerin Oil Control SPF 50+

Maminka s dcerou na pláži

Nejednu maminku trápí mastná pleť a akné. Přes léto se tyto problémy mohou následkem opalovacích přípravků ještě zhoršit. Speciálně pro tyto ženy laboratoře Eucerin vyvinuly přípravek Eucerin Oil Control SPF 50+. Díky svému složení poskytuje velmi vysokou UV ochranu, a přitom si zachovává ultralehkou konzistenci.

Eucerin Oil Control SPF 50+

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Eucerin Oil Control SPF 50+ obsahuje složky pro regulaci mazu a zmatňující složky a zanechává tak okamžitý, dlouhotrvající matný efekt na pokožce, a to v teplém i vlhkém podnebí.

Gel je navíc nekomedogenní, bez parfemace a parabenů. Je ideální i jako podklad pod make-up.

V létě jej mohlo 42 maminek otestovat , jak tento krémový gel působí na jejich pleť.

Výsledky testování

 Výsledky testování Eucerin Oil Control SPF 50+

Výsledky testování Eucerin Oil Control SPF 50+

Recenze maminek:

Maminka Lucie K.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Mám problematickou, ale zároveň citlivou pleť a najít ideální opalovací prostředek je celkem složité. Navíc jsem blondýna s velmi světlou pletí a na sluníčku se během chvilky spálím, proto bych ráda vyzkoušela něco nového, co by mi léto a pobyt na sluníčku zpříjemnilo.

Výsledek testování:

Gel se aplikuje velice příjemně. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává. První přípravek, který moje citlivá pokožka snesla naprosto v pořádku. Žádná reakce, vysušení, vyrážka ani nic podobného co se mi s jinou značkou většinou stává.

Maminka Iva S.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Již v době těhotenství jsem používala Eucerin olej na strie a doufám že i díky tomu nemám ani teď po porodu ani jednu 🙂 … a protože mám velmi citlivou pleť (v obličeji právě mastnou) která nesmí na sluníčko, maximálně tak s ochranou UV 50 tak si myslím že vyzkoušet Eucerin Oil Control SPF 50+ by byla velmi dobrá volba…

Výsledek testování:

Vždy když jsem použila gel, tak byl obličej v pohodě. Navíc ani trochu nezarudnul.

Maminka Andrea V.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Protože i ve svých 39 letech mám pleť jak nějaký puberťák, leskne se a ráda vyzkouším přípravek, který mou pleť ještě více nezatíží.Bohužel to je asi dědičné a i náš 16 letý syn to má.

Výsledek testování:

Příjemná konzistence gelu, po nanesení jsem ho na pokožce vůbec nevnímala jako mastný nebo zatěžující . Doporučuji vřele ostatním!

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Maminka Lucie F.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Mám mastnější aknózní pleť na obličeji a dosavadní opalovací krémy na obličej tento problém zhoršovaly.

Výsledek testování:

Jsem s gelem Eucerin Oil Control SPF 50+ maximálně spokojena. Výborně se vstřebává, aplikuje, pleť je krásná. Oproti ostatním opalovacím krémům, které se špatně rozmazávaly, nechávaly bílé skvrny a pleť byla poté hodně mastná.

Maminka Hana M.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Mám značku Eucerin ráda a krémových gel Eucerin Oil Control SPF 50+ mne zaujal, ostatní krémy s vysokým faktorem se špatně roztírají, nechávají bílé šmouhy na obličeji . Mám smíšenou pleť se sklony k akné v tzv. T zóně.

Výsledek testování:

Velikost dávky stačí na celý obličej, příjemně se roztírá, nezanechává bílé stopy, jako jiné krémy s faktorem 50. Dobře se roztírá i vstřebává , nezanechává šmouhy ani stopy po rozetření, kůže se nemastí , i na prudkém slunci jsem se nespálila, prostě funguje skvěle!

Maminka Radka K.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Mám vyzkoušenu řadu několika opalovacích krémů, ale se značkou Eucerin nemám žádné zkušenosti :). Nutnost používání krémů rozšiřuji do celé rodiny, takže bych všem mohla podat objektivní recenzi :).

Výsledek testování:

Nečekala jsem, že krém Eucerin Oil Control SPF 50+ bude mít takto lehkou texturu. Opravdu velké překvapení, u SPF 50. Nezatěžuje pleť, prakticky jsem ani nevěděla, že mám namazaný obličej.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě