Feminella Hyalosoft – řešení na vaše intimní nepohodlí

feminella hyalosoft, kartáč, laky na nehty, kabelka

Během těhotenství a samozřejmě po porodu prochází tělo mnoha změnami. Změny se týkají i pochvy, která v tomto období potřebuje citlivou péči. Příčinou jsou z velké části hormonální změny, které ovlivňují přirozené prostředí. I proto mohou maminky otestovat přípravek Feminella Hyalosoft.

Vaginální atrofie

A právě hormony stojí i za vznikem tzv. vaginální atrofie. Ta se projevuje suchostí, svěděním, pálením, pocitem pnutí či bolestivým stykem. Sliznice je pak kvůli suchosti náchylná i ke vzniku drobných oděrek a zvyšuje se tak riziko vzniku infekce nebo zánětu.

Vaginální atrofii si mnoho žen podvědomě spojuje s menopauzou, ale pravda je, že se běžně objevuje i u mnohem mladších žen, které o ní nechtějí mluvit. Kromě již zmíněného těhotenství a navazujícího poporodního a kojícího období, se může vaginální atrofie objevit:

  • v souvislosti s dlouhodobým užíváním antikoncepce (či naopak po jejím vysazení),
  • po gynekologických zákrocích,
  • po prodělání vaginálních infekcí,
  • u onkologických pacientek.

Častěji se v důsledku sníženého prokrvení objevuje také u kuřaček nebo žen, které dlouhodobě nemají pohlavní styk.

Stejně jako o jiných intimních záležitostech je pro řadu žen těžko o těchto problémech mluvit a trápí se jimi samy. K nepříjemným fyzickým pocitům se tak přidávají i psychické obtíže.

Feminella Hyalosoft

Řešení při tom existuje – od úpravy životosprávy přes řadu hormonálních preparátů až po lokálně působící nehormonální přípravky. Pokud se žena zdráhá mluvit o tomto tématu v lékárně, může získat i lékařskou radu anonymně díky on-line poradnám.

Feminella Hyalosoft

Feminella Hyalosoft

Od projevů vaginální atrofie ulevuje zdravotnický prostředek Feminella Hyalosoft. Vaginální globule obsahují nejen běžně používanou kyselinu hyaluronovou a vitamín E, ale navíc také extrakt ze 4 bylin s protizánětlivým účinkem (pupečník asijský, sléz lesní, heřmánek pravý a tea tree oil).

Právě nyní máte možnost přípravek Feminella Hyalosoft bezplatně vyzkoušet. Hledáme 20 žen trpící vaginální suchostí, která může být způsobena hormonálními změnami, zejména během menopauzy, v poporodním období, během kojení nebo po chemoterapii/radioterapii. Díky zvlhčujícím účinkům zmírňuje Feminella Hyalosoft svědění, pálení, pocity napětí či nepříjemné pocity během pohlavního styku. Díky zvlhčujícímu účinku kyseliny hyaluronové a obsaženým výtažkům z vybraných bylin napomáhá hojení drobných poranění.

Kdy se do testování nehlásit

  • Trpíte přecitlivělostí či alergií na některou ze složek přípravku.

Složení: jedna vaginální globule (o celkové hmotnosti 1,7 g) obsahuje 5 mg sodné soli kyseliny hyaluronové, 10 mg vitaminu E, 60 mg výtažku z Centella asiatica, 60 mg výtažku z Malva sylvestris, 60 mg výtažku z Chamomilla recutita, 2 mg tea tree oil, 20 mg koloidního oxidu křemičitého a 1483 mg semisyntetických glyceridů)

  • Jste těhotná. V případě těhotenství je možné užívání pouze po dohodě s lékařem.

Kdy užívání vynechat

  • nepoužívat při závažném vaginálním výtoku a během menstruace
  • nepoužívat souběžně s vaginálními antikoncepčními přípravky
  • pozor, může snížit ochrannou funkci kondomu

Prosíme ženy, které se zúčastnili testování o vyplnění krátkého dotazníku. 

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě