Glukánek – podpora imunity u dětí

glukánek

V podzimních měsících po nástupu do školek a škol raketově roste nemocnost našich nejmenších. Právě v tomto období jsme spolu se společností Apotex vybrali 20 maminek na testování sirupu Glukánek.

Glukánek sirup pro děti

glukánek sirup pro děti

Glukánek sirup pro děti

Glukánek je sirup pro děti s příjemnou pomerančovou příchutí. Obsahuje kvasničný betaglukan. Přispívá k podpoře imunity u dětí.

Jak maminky hodnotí testování?

Při vyhodnocování samotného testu jsme se zaměřili nejen na subjektivní hodnocení účinku sirupu Glukánek, ale i na další skutečnosti, které ovlivňují spokojenost maminek a dětí.

Naprostá většina maminek, které jsme pro testování vybrali dříve neznala aktivní látku betaglukan, na jehož principu je právě sirup Glukánek postaven. Sirup se dávkuje po lžičkách podle věku dítěte. Toto dávkování maminky hodnotí jako ideální. Navíc všem dětem chutnal, a tak opravdu nebyl problém s dodržováním dávkování.

Samotné hodnocení účinku na podporu imunity maminky hodnotí také velmi pozitivně. Celých 94,1 % maminek by doporučilo sirup Glukánek dalším maminkám.

Doporučení redakce

Pokud zápasíte s častou nemocností u svých dětí, nebo chcete jen podpořit imunitu v tomto náročném ročním období, je Glukánek tou pravou volbou.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě