Vyzkoušejte Sirup Glukánek (doplněk stravy) pro děti s obsahem přírodních betaglukanů

Nábor testujících maminek byl ukončen

Pohyb a dostatečný přísun vitamínů má nepochybně vliv na zdraví dětí. Bohužel to často nestačí. V době, kdy dítě přichází do prvního kolektivu, dostává imunita zabrat. A pokud má staršího sourozence, pravděpodobně se setkáte s nemocí dříve. I proto jsme se rozhodli otestovat doplněk stravy Glukánek – sirup pro děti od 1 roku.

Betaglukany

V přírodě se nacházejí zajímavé látky přírodního původu, tzv. betaglugany. Získávají se složitými procesy z hlívy ústřičné, dalších hub nebo nebo z kvasnic, jejich zdroj ale není nejpodstatnější. Důležitá je čistota a množství samotné čisté látky v přípravku.

Glukánek

Některé přípravky s obsahem betaglukanů množství klíčové látky neuvádějí a nejsou často na tuto látku standardizované.  Doplněk stravy Glukánek od společnosti AUROVITAS  garantuje čistotu min. 70 %, což značí vysokou kvalitu použitých betaglukanů. Navíc jej mohou užívat děti od 1 roku věku.

Pro starší děti a dospělé, jsou betaglukany od Aurovitas dostupné ve formě tobolek.

Máte děťátko starší 1 roku? Zapojte se do testování. Vyzkoušejte doplněk stravy Glukánek sirup pro děti již od 1 roku. Vybíráme 20 maminek.

Glukánek sirup

 • S pomerančovou příchutí.
 • Pro děti od 1 roku.
 • Obsahuje kvasničné betaglukany.
 • Bez houbové příchuti.
 • Sirup je slazen fruktózou, tak je vhodný i pro diabetiky.
 • Bez konzervačních látek.

Užívání:

 • Děti od 1 roku 3 ml (odpovídá 1 kávové lžičce) denně.
 • U větších dětí (od 3 let) max 10 ml (cca 3 kávové lžičky) denně.

Dopřejte betaglukany i svým dětem v pro ně příjemné formě chutného sirupu.

Více informací najdete ZDE.

Vyplňte dotazník a zapojte se do testování.

Podmínky pro zapojení do testování Glukánka

 • být registrovanou členkou webu www.happybaby.cz a mít zcela vyplněný profil
 • být maminkou dítěte staršího 1 roku
 • v průběhu zkoušení/testování výrobků podávat průběžné informace sdílením na FB stránce Happy Baby
 • po ukončení testování vyplnit formulář pro testovaný produkt

Podmínky testování

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Přihlásit se do našeho testování můžete do 15. 2. 2021 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazníky, které je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected] (dále jen „PROSAM“).

Není to ono? Vyzkoušejte některé z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě