Humer – hygiena nosu jako základ zdraví

Podzim ve znamení větru, deště, stresu z nástupu do školky, první známky ve škole… to všechno nepřispívá ke zdraví nás ani dětí.

Správná a pravidelná hygiena nosu dokáže předejít řadě problémů. Z toho důvodu jsme udělali velký test produktů Humer. Do našeho testu se zapojily maminky s dětmi od  5 měsíců do 7 let.

Jaké produkty jsme testovali?

Humer hygiena nosu

Humer hygiena nosu

HUMER nosní sprej pro děti od 1 měsíce

Nosní sprej HUMER, hygiena nosu pro děti, 100% mořská voda izotonická je přírodní prostředek vhodný pro každodenní hygienu nosu. Přípravek jemně čistí nosní sliznici, je vhodný i k dlouhodobému používání, nevzniká na něj závislost.

 

HUMER mořská voda v ampulích od narození

Fyziologická mořská voda je vhodná pro miminka již od narození. Sterilní jednorázové ampule na více použití během dne zajišťují hygienické a bezpečné použití. Praktické balení přípravku v uzavřených ampulích je ideální do kabelky nebo na cestování.

Humer mořská voda

Humer mořská voda

Jaké jsou výsledky?

Více než 77 % maminek bylo s produktem celkově velmi spokojeno a dalších 22 % spíše spokojeno. Stejně tak hodnotily i způsob aplikace produktu.

U HUMER 100% mořské isotonické vody pro děti, kde se jednalo o balení 150 ml, maminky hodnotily balení jako překvapivě velké, vhodné spíše pro domácí použití. Také je pro jeho použití třeba trošku větší síla, a tak nehrozí, že by šikovné dětské prstíčky sprej zdolaly.

Naopak u ampulí maminky oceňovaly, jak skladné jsou samotné ampulky a že si jich mohou vzít sebou na cesty, jen tolik, kolik potřebují.

Samotný účinek produktu hodnotilo více jak 66 % maminek jako velmi uspokojivý a dalších 33 % jako uspokojivý.

V dalším pravidelném používání produktu bude pokračovat více než 88 % maminek.

A hlavně 100 % maminek by doporučilo produkt i ostatním maminkám! 🙂

 

Zapojte se i vy do testování dalších výrobků. Nezapomeňte sledovat naše Facebookové stránky, ať vám nic neunikne 🙂

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě