Jak chránit problematickou pleť? Velký test maminek!

Maminka s dcerou na pláži

Nejednu maminku trápí mastná pleť a akné. Přes léto se tyto problémy mohou následkem opalovacích přípravků ještě zhoršit. Speciálně pro tuto cílovou skupinu Eucerin vyvinul složení, které trvale dovoluje velmi vysokou UV ochranu, a přesto si zachovává ultralehkou konzistenci a my vše vyzkoušeli.

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+ obsahuje složky pro regulaci mazu a zmatňující složky a zanechává tak okamžitý, dlouhotrvající matný efekt na pokožce, a to v teplém i vlhkém podnebí. Gel je navíc nekomedogenní, bez parfemace a parabenů a ideální jako podklad pod make-up. A přes loňské léto mohlo přes 40 maminek testovat, jak tento krémový gel bude na jejich pleť působit.

Jak testování probíhalo?

Testování Eucerin

 

Maminka Lucie K.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Mám problematickou, ale zároveň citlivou pleť a najít ideální opalovací prostředek je celkem složité. Navíc jsem blondýna s velmi světlou pletí a na sluníčku se během chvilky spálím, proto bych ráda vyzkoušela něco nového, co by mi léto a pobyt na sluníčku zpříjemnilo.

Výsledek testování:

Gel se aplikuje velice příjemně. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává. První přípravek, který moje citlivá pokožka snesla naprosto v pořádku. Žádná reakce, vyšušení, vyrážka ani nic podobného co se mi s jinou značkou většinou stává.

 

Maminka Iva S.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Již v době těhotenství jsem používala Eucerin olej na strie a doufám že i díky tomu nemám ani teď po porodu ani jednu 🙂 … a protože mám velmi citlivou pleť (v obličeji právě mastnou) která nesmí na sluníčko, maximálně tak s ochranou UV 50 tak si myslím že vyzkoušet Eucerin OIL CONTROL SPF 50+ by byla velmi dobrá volba…

Výsledek testování:

Vždy když jsem použila gel, tak byl obličej v pohodě. Navíc ani trochu nezarudnul.

 

Maminka Andrea V.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Protože i ve svých 39 letech mám pleť jak nějaký puberťák, leskne se a ráda vyzkouším přípravek, který mou pleť ještě více nezatíží.Bohužel to je asi dědičné a i náš 16 letý syn to má.

Výsledek testování:

Příjemná konzistence gelu, po nanesení jsem ho na pokožce vůbec nevnímala jako mastný nebo zatěžující . Doporučuji vřele ostatním!

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Maminka Lucie F.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Mám mastnější aknózní pleť na obličeji a dosavadní opalovací krémy na obličej tento problém zhoršovaly.

Výsledek testování:

Jsem s gelem maximálně spokojena. Výborně se vstřebává, aplikuje, pleť je krásná. Oproti ostatním opalovacím krémům, které se špatně rozmazávaly, nechávaly bílé skvrny a pleť byla poté hodně mastná.

 

Maminka Hana M.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Mám značku Eucerin ráda a krémových gel mne zaujal, ostatní krémy s vysokým faktorem se špatně roztírají, nechávají bílé šmouhy na obličeji . Mám smíšenou pleť se sklony k akné v tzv T zóně.

Výsledek testování:

Velikost dávky stačí na celý obličej, příjemně se roztírá, nezanechává bílé stopy, jako jiné krémy s faktorem 50. Dobře se roztírá i vstřebává , nezanechává šmouhy ani stopy po rozetření, kůže se nemastí , i na prudkém slunci jsem se nespálila, prostě funguje skvěle!

 

Maminka Radka K.

Proč právě vy jste se zapojila do našeho testování:

Mám vyzkoušenu řadu několika opalovacích krémů, ale se značkou Eucerin nemám žádné zkušenosti :). Nutnost používání krémů rozšiřuji do celé rodiny, takže bych všem mohla podat objektivní recenzi :).

Výsledek testování:

Nečekala jsem, že krém bude mít takto lehkou texturu, opravdu velké překvapení, u SPF 50. Nezatěžuje pleť, prakticky jsem ani nevěděla, že mám namazaný obličej.

 

 

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě