Maminka Kamila – testovala odsavačku LOVI

Musím Vám ještě jednou moc poděkovat. Dneska dorazil kurýr a dovezl mi balík. Po jeho rozbalení jsem zůstala v němém úžasu. Nenacházela se v něm pouze odsávačka, ale i několik dalších věcí, velkou radost mi udělalo ručně psané přání.

První dojmy

První šok nastal, když mi jednou večer přišel mail, že jsem byla vybrána pro testování odsávačky LOVI Expert. Tuto informaci jsem obrečela, přišla totiž jako spása, která mi pomůže během léčby nepříjemných zdravotních problémů, které v současné době mám se žlučníkem. Další překvapení mě čekalo, když přišel samotný balík. Překvapila mě jeho velikost, byl o dost větší, než jsem si představovala. Po jeho rozbalení jsem zůstala v němém úžasu.

Po rozbalení balíku, který mi dovezl kurýr jsem zůstala v němém úžasu. Nenacházela se v něm pouze odsávačka, ale i několik dalších věcí, velkou radost mi udělalo ručně psané přání a krásný šátek pro malou.

Jak testování probíhalo?

S velkým nadšením jsem se dala do rozbalování samotného balíku s odsávačkou. Odsávačka LOVI Expert je luxusně balená. Po otevření krabice na mě vykoukl krásný praktický kufřík, který jsem otevřela a vše bylo krásně zabalené a díky oddílům i pěkně uspořádané. V balení se kromě elektrického panelu nacházela i část pro manuální odsávání, několik prsních vložek, u kterých mě velmi mile překvapila jejich barevná škála a příjemný materiál.

Po nastudování návodu jsem se dala do zkoušení 😊

Musím říct, že jsem se nejdříve obávala sestavení, přece jen se odsávačka skládá z mnoha dílů, ale nakonec jsem to s pomocí návodu zvládla. Bylo to jednoduché a velmi intuitivní.

Vždy, když jsem předtím odsávala ruční odsávačkou, kterou jsem si pořídila u prvního syna, muselo to být jen ráno, kdy jsem měla prsa nalitá, jinak jsem odsála jen pár kapek. Ale s odsávačkou LOVI Expert není problém mlíčko odsávat v kteroukoli denní dobu.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Musím říct, že práce s ní je velmi jednoduchá a příjemná. Odsávačka je nastavena tak, že 2 minuty prso stimuluje a poté se přepne do režimu odsávání. Celý tento proces je nastaven na 30 minut. Velmi oceňuji 9 stupňů nastavení síly stimulace a odsávání. Každý si tak může nastavit sílu sání, jaká mu vyhovuje, tak aby mu to bylo příjemné a nebolelo ho to. Kdyby vedle mě nevibroval ovládací panel, ani bych nevěděla, že odsávám. Jsem zvyklá odsávat tak na stupeň 6-7 a za 25 minut zvládnu odsát i 200 ml z jednoho prsu. Což je pro mě úplně luxusní množství.

Co se týká mytí, je odsávačka velmi rychle rozložitelná, některé části jsou vhodné k vyvařování a jiné stačí jen opláchnout vřelou vodou. Její údržba je tedy velmi jednoduchá a snadná.

Někdy odsáté mléko hned použiji a na to je výborná lahvička se savičkou, které jsou součástí balení. Dceři nedělá problém kombinovat krmení z lahve s kojením. Savička LOVI má špičku vyrobenou z tenčí vrstvy silikonu, takže se při sání natahuje podobně, jako bradavka. 

Velmi si cením kufříku, ve kterém je odsávačka dodávána, vždy když ji nepoužívám, rozložím odsávačku do něj a uschovám, především před synem, líbí se mu víc než mě.

Jediné, co jsem v balení zatím nevyužila byla odsávačka ruční, ale v budoucnu jistě využiji, zatím mě má pohodlnost elektrického panelu nedonutila ji vyzkoušet.

S odsávačkou jsem velmi spokojená, je to krásný designový prvek, a především výborný pomocník v mé nelehké situaci a dovolí mi dělat dostatečné zásoby mléka, aby dcera během mé léčby nepřišla o to nejcennější, co ji mohu dát.

Určitě ji doporučuji každému, kdo chce odsávat mlíčko a chce si to také užít, a ne s tím válčit jako já předtím.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Sdílejte
Immunotrofina 2+1 zdarmaImmunotrofina 2+1 zdarmareklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě