Maminky testovaly Coccolino Care

care

S příchodem miminka se mění celý náš život. Už se na něj těšíte a připravujete si výbavičku, nebo již máte miminko doma a chcete pro něj to nejlepší? V minulých dnech maminky Happybaby testovaly nové prací produkty společnosti Coccolino Care.

Coccolino Care Sensitive

Pokožka miminka je velice citlivá a se sklony k podráždění. Produkty Coccolino care Sensitive byli speciálně vyvinuty pro citlivou pokožku. Jsou dermatologicky testovány a přitom zanechávají prádlo čisté, hebké a s jemnou vůní.

Prací gely Coccolino Care sensitive pomáhají chránit barvy a udržovat vlákna pevná, aby se oblečení nevytahalo a lépe se žehlilo. To přispívá k prodloužení jeho životnosti.

Praktické prací kapsle 3v1 stačí jen vhodit do bubnu pračky, tím je dávkování vyřešeno.

Co říkaly maminky HappyBaby na prací produkty Coccolino Care Sensitive ? 

Maminka Veronika: Coccolino mě velice příjemně překvapilo! Z minulých zkušeností od ostatních značek jsem byla ke kapslím velmi skeptická, protože se nikdy dokonale nerozpustily, ale coccolino se rozpustily i během krátkého 30 minutového programu a to jako máma hodně oceňuji. Prádlo bylo navíc hebké, nemuselo se žehlit a navíc tak krásně voní! Navíc jsem ho snesla já i jako atopik. Děkuji za možnost testování, určitě doporučuji a my u ní zůstaneme i do budoucna.

Maminka Renata: Prádlo krásně voní. Je příjemné na dotek a není ztvrdlé. Kapsle se skvěle rozpustili a nezanechali na oblečení skvrny. Tato novinka mě upoutala a rozhodně si tento výrobek budu v budoucnu kupovat. Doporučuji všem maminkám. Značka Coccolino je za mě jednička!

Všechny recenze si můžete prohlédnout i naší galerii:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Máte také zájem o testování produktů a chtěla by jste se zapojit do našich projektů? Sledujte naše stránky v naší uzavřené skupinky maminek na Facebooku nebo na našem Instagramu.

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě