Pečujte o svou pokožku s krémy Medimento

Vaše ruce a chodidla patří k nejnamáhanějším částem těla. Pokožka, která je chrání, je dennodenně vystavena nepříznivým vnějším vlivům. Dopřejte jí důkladnou péči s krémy Medimento.

Pokud je pokožka velmi suchá, může praskat. Popraskaná pokožka se objevuje zejména na rukou a chodidlech, a to na prstech, kloubech prstů a na patách.

Krémy Medimento – péče jako ze salonu

Nohy

Chodidla našich nohou jsou pod neustálým tlakem. Nezáleží na tom, zda chodíme, běháme nebo pouze stojíme delší dobu na místě – neustále nesou veškerou naši váhu. Pokožka našich chodidel je tedy přirozeně silnější a tvrdší. Na chodidlech nejsou mazové žlázy, proto je pokožka obzvláště náchylná k vysychání.

Chodidla jsou pak často vystavena tlaku a tření, které způsobují tvrdé povrchy nebo nevhodná obuv.  Pokožka zesiluje a tvrdne a nakonec začne praskat. Popraskané paty jsou častým problémem, který je kromě svého zdravotního aspektu také nevzhledný a nepříjemný.

Medimento balzám na paty

Medimento balzám na paty

Ruce

Pokožka na našich rukou je náchylnější k extrémnímu vysychání než jiné části našeho těla. Ruce jsou téměř neustále vystaveny změnám okolního prostředí a teplot. Často přicházejí do kontaktu s vodou a čisticími prostředky.

Medimento balzám na ruce

Medimento balzám na ruce

Chcete vyzkoušet účinky hydratačních balzámů na vlastní kůži? V některých městech, od 1. do 30. 6. 2020, platí akce 1+1 zdarma.

Slovácká lékárna – Uherské Hradiště
Lékárna Masarova – Brno
Lékárna U Pošty Veselí nad Moravou

A od 15.6. do 15.7. 2020
Lékárna Palác Schönberg Šumperk
MUDr. Květoslava Nováková – Dermatologie Krokova 455/4, Olomouc

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama