Mustela představuje další výrobky – vyzkoušejte je!

maminka s miminkem

Francouzskou kosmetiku Mustela jsme vám představili už v květnu letošního roku.  Nyní přicházíme s další skvělými produkty této výjimečné značky, které máte možnost nyní otestovat.

Znáte kosmetiku Mustela?

Pro maminky, které zatím neměly možnost vyzkoušet kosmetiku na vlastní kůži, přinášíme krátké shrnutí. Mustela vyrábí šetrné přípravky pro děti a jejich maminky. Hodí se i pro tu nejcitlivější pokožku a vlásky, a dokáže si poradit s různými kožními neplechami.

Přecitlivělá, suchá nebo atopická kůže je velmi náchylná. Vybrat pro ni vhodnou kosmetiku není vůbec jednoduché a obvykle trvá dlouho, než najdete vhodný produkt.

Systematickým testováním pod dermatologickým nebo pediatrickým dohledem se rodí krásná hypoalergenní kosmetika obsahující v průměru více než 95 % přírodních složek. Jejich podíl navíc neustále stoupá.  Nabídka značky Musela obsahuje i přípravky pro maminky, které mohou bezpečně používat v průběhu celého těhotenství i po narození miminka.

Mustela myslí na přírodu

Ochrana přírody a životního prostředí je pro tuto kosmetickou firmu velmi důležitá. Pracují na stále se zvyšujícím podílu přírodních složek od zodpovědných dodavatelů. Navíc se snaží minimalizovat dopad svých výrobků na životní prostředí. Co to znamená v praxi?

  • Všechny obaly jsou recyklovatelné,
  • kartony vyrábějí z papíru z udržitelně obhospodařovaných lesů,
  • použitý inkoust je vyroben na bázi rostlinných olejů,
  • všechny přípravky jsou biologicky rozložitelné.
Spokojené miminko - Mustela

Mustela myslí na děti i na přírodu

Jste ta pravá?

Na podzim má pokožka každé z nás sklon k vysoušení, ne jinak je to u našich dětí. Od narození přibližně do dvou let je dětská kůže zranitelná. Nedostatečná kožní bariéra nedokáže poskytnout dostatečnou ochranu před vnějšími vlivy. Vysušená nebo zhrublá místa, šupinky na kůži, to jsou nejčastější projevy přirozeně suché kůže. Potřebuje větší ochranu a hydrataci. Dopřejte vašemu děťátku speciální péči.

Hledáme 10 maminek, jejichž děťátko má suchou pokožku, nebo pokožku se sklonem k vysoušení. Otestujte přírodní hypoalergenní francouzskou kosmetiku Mustela na vlastní kůži.

dítě v listí

Díky kosmetice Mustela vás nerozhodí ani sychravé podzimní počasí

Co budou maminky testovat?

Vybrané maminky se mohou těšit na 5 produktů značky Mustela.

Mustela Olej do koupele na suchou pokožku – vyživuje kůži a zabraňuje jejímu vysušení při koupání. Patentovaný přírodní avokádový olej a přírodní složka Avocado Perseose pomáhají zachovat přirozenou ochrannou bariéru pokožky. Glycerin na bázi rostlin hydratuje pokožku a mírné povrchově aktivní látky jemně čistí a zabraňuje vysušování pokožky. Olejová textura zjemňuje pokožku a dobře se rozpouští ve vodě. Neobsahuje mýdlo.Vhodný pro děti již od narození.

Mustela Vyživující tělové mléko obohacené o cold cream na suchou pokožku – okamžitě vyživuje a hydratuje suchou pokožku, obnovuje kožní bariéru a chrání ji před vnějšími vlivy. Díky jedinečnému patentovanému přírodnímu složení obsahující Avocado Perseose uchovává zásoby kmenových buněk. Prokázaná účinnost na patentované kůži STELASKIN pro suchou pokožku, model dětské epidermis rekonstruovaná v laboratoři. Vhodné pro děti již od narození.

Mustela Vyživující tyčinka obohacená o cold cream na suchou pokožku – vyživuje a poskytuje ochranu částem těla náchylných k vysoušení jako jsou rty a tváře. Jedinečný vyživující komplex. Patentovaná přírodní složka Avocado Perseose chrání kožní bariéru, ceramidy a cold cream pomáhají zachovat přirozenou bariéru pokožky. Bambucké máslo a Bisabolol zjemňují a zklidňují podrážděná místa.

Mustela Balzám pro klidnější spánek – vítěz nejoblíbenější výrobek prvního testování mezi maminkami Happy Baby. Balzám pro klidnější spánek s výtažky z medu a osvěžující vůní borovice. Zlidňuje a hydratuje pokožku. Podporuje pohodlí a relaxaci vašeho děťátka již od narození.

Mustela Krém proti opruzeninám při přebalování – hodí se jako prevence proti opruzeninám při každém přebalování. Již po první aplikaci zklidňuje zarudlou pokožku a dlouhodobě chrání kožní bariéru. Obsahuje 98 % přírodních složek.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Vybíráme 10 maminek s děťátkem se suchou pokožkou, nebo pokožkou se sklonem k vysoušení. Výběr maminek skončil.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Kupon Mustela

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě