Odsávačka LOVI – testování maminky Kamily

Musím Vám ještě jednou moc poděkovat. Dneska dorazil kurýr a dovezl mi balík. Po jeho rozbalení jsem zůstala v němém úžasu. Nenacházela se v něm pouze odsávačka LOVI, ale i několik dalších věcí, velkou radost mi udělalo ručně psané přání.

Testování LOVI

První šok nastal, když mi jednou večer přišel mail, že jsem byla vybrána pro testování odsávačky LOVI Expert. Tuto informaci jsem obrečela. Přišla totiž jako spása. Spása, která mi pomůže během léčby nepříjemných zdravotních problémů se žlučníkem.

První dojmy

Další překvapení mě čekalo, když přišel samotný balík. Překvapila mě jeho velikost, byl o dost větší, než jsem si představovala. Po jeho rozbalení jsem zůstala v němém úžasu.

Nenacházela se v něm pouze odsávačka, ale i několik dalších věcí. Velkou radost mi udělalo ručně psané přání a krásný šátek pro malou.

Odsávačka LOVI EXPERT

Odsávačka LOVI EXPERT

Jak testování probíhalo?

S velkým nadšením jsem se dala do rozbalování samotného balíku s odsávačkou. Odsávačka LOVI Expert je luxusně balená. Po otevření krabice na mě vykoukl krásný praktický kufřík. Vše bylo krásně zabalené a díky oddílům i pěkně uspořádané. V balení se kromě elektrického panelu nacházela i část pro manuální odsávání, několik prsních vložek, u kterých mě velmi mile překvapila jejich barevná škála a příjemný materiál.

Po nastudování návodu jsem se dala do zkoušení 😊

Musím říct, že jsem se nejdříve obávala sestavení, přece jen se odsávačka skládá z mnoha dílů. Nakonec jsem to s pomocí návodu zvládla. Bylo to jednoduché a velmi intuitivní.

Když jsem před testováním odsávala ruční odsávačkou, kterou jsem si pořídila u prvního syna, muselo to být jen ráno. Tehdy jsem měla prsa nalitá. Jinak jsem odsála jen pár kapek.

S odsávačkou LOVI Expert není problém mlíčko odsávat v kteroukoli denní dobu.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Musím říct, že práce s ní je velmi jednoduchá a příjemná. Odsávačka je nastavena tak, že 2 minuty prso stimuluje a poté se přepne do režimu odsávání. Celý tento proces je nastaven na 30 minut. Velmi oceňuji 9 stupňů nastavení síly stimulace a odsávání. Každý si tak může nastavit sílu sání, jaká mu vyhovuje, tak aby mu to bylo příjemné a nebolelo ho to. Kdyby vedle mě nevibroval ovládací panel, ani bych nevěděla, že odsávám. Jsem zvyklá odsávat tak na stupeň 6-7 a za 25 minut zvládnu odsát i 200 ml z jednoho prsu. Což je pro mě úplně luxusní množství.

Co se týká mytí, je odsávačka velmi rychle rozložitelná, některé části jsou vhodné k vyvařování a jiné stačí jen opláchnout vřelou vodou. Její údržba je tedy velmi jednoduchá a snadná.

Někdy odsáté mléko hned použiji a na to je výborná lahvička se savičkou, které jsou součástí balení. Dceři nedělá problém kombinovat krmení z lahve s kojením. Savička LOVI má špičku vyrobenou z tenčí vrstvy silikonu, takže se při sání natahuje podobně, jako bradavka. 

Velmi si cením kufříku, ve kterém je odsávačka dodávána, vždy když ji nepoužívám, rozložím odsávačku do něj a uschovám, především před synem, líbí se mu víc než mě.

Kufřík na LOVI odsávačku

Kufřík na LOVI odsávačku

Jediné, co jsem v balení zatím nevyužila byla odsávačka ruční, ale v budoucnu jistě využiji, zatím mě má pohodlnost elektrického panelu nedonutila ji vyzkoušet.

S odsávačkou jsem velmi spokojená, je to krásný designový prvek, a především výborný pomocník v mé nelehké situaci a dovolí mi dělat dostatečné zásoby mléka, aby dcera během mé léčby nepřišla o to nejcennější, co ji mohu dát.

Určitě ji doporučuji každému, kdo chce odsávat mlíčko a chce si to také užít, a ne s tím válčit jako já předtím.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Testovat můžete i vy. Přihlaste na některé z našich dalších testování. Nezapomeňte sledovat náš Facebook. Žádná novinka vám tak neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Poradny

 • Co antikoncepce a kojení?

  maminky Happy Baby

  U většiny plně kojících matek se menstruace objevuje obvykle až po několika měsících. Během menstruace se může přechodně snížit tvorba mléka, změnit jeho chuť a dítě může přechodně mléko odmítat. Výlučné kojení do značné míry chrání před otěhotněním, ale nelze je používat jako jediný a naprosto spolehlivý antikoncepční prostředek. Pokud těhotenství není žádoucí, je třeba ochranu před početím doplnit jiným způsobem. Kojení v průběhu dalšího těhotenství nepoškozuje kojence ani plod. Pokud si těhotná matka přeje dál kojit, může v kojení pokračovat do narození dalšího dítěte.

 • Kdy se ke kojení začne přidávat jiná strava?

  maminky Happy Baby

  Ideální stravou pro dítě v prvním půlroce i déle je mateřské mléko. V rozmezí 17.–26. týdne se doporučuje zvolna začít s příkrmy. Někdy může trvat několik týdnů, než si dítě zvykne na novou chuť zeleninového příkrmu a polévky, první nemléčné stravy, kterou začne dostávat. V kojení s postupně převládajícím příkrmem lze však pokračovat až do 2 let věku dítěte i déle.

 • Lze zvýšit tvorbu mateřského mléka?

  maminky Happy Baby

  Je normální, že kolem šesti týdnů a kolem třetího měsíce života má dítě větší potřebu mléka, protože rychleji roste. Nabídka dočasně nemůže uspokojit poptávku. Tento stav je třeba upravit. Existuje bezpočet rad, lišících se podle jednotlivých generací a kultur. Nejedná se o žádná kouzla. Podstatou těchto rad je zachovat klid, věřit svému tělu, mít dostatek kvalitního odpočinku a dítě se zdravou chutí k jídlu. Co nejvíce odpočívejte. Je-li to nutné, přizpůsobte se režimu svého miminka: když odpočívá, odpočívejte také. Naučte se zavírat oči před praním, žehlením, nepořádkem a pra- chem, uvolněte se, relaxujte nebo třeba zatelefonujte kamarádce. Pokud vám lékař doporučí pití bylinného čaje pro kojící matky, který tvorbu mléka skutečně podporuje, proč ne? Tyto čaje obsahují mj. anýz a kmín. Ovlivňují chuť mléka a dítě většinou pije s větší chutí.

  Nabízejte dítěti prs co nejčastěji, kdykoliv se dožaduje kojení.

  Nabídka pak odpovídá poptávce: nezapomeňte, že čím více dítě pije, tím více mléka se vytvoří – s malým zpožděním, asi 1–3 dnů.

Zobrazit všechny otázky z poradny (4)

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě