Pečujte o svou pokožku s krémy Medimento

Pečujte o svou pokožku s krémy Medimento 1

Vaše ruce a chodidla patří k nejnamáhanějším částem těla. Pokožka, která je chrání je dennodenně velmi namáhavá a vyžaduje proto důkladnou péči.

Pokud je pokožka velmi suchá, může praskat. Popraskaná pokožka se objevuje zejména na rukou a chodidlech, a to na prstech, kloubech prstů a na patách.

Nohy

Chodidla našich nohou jsou pod neustálým tlakem. Nezáleží na tom, zda chodíme, běháme nebo pouze stojíme delší dobu na místě – neustále nesou veškerou naši váhu. Pokožka našich chodidel je tedy přirozeně silnější a tvrdší. Na chodidlech nejsou mazové žlázy, proto je pokožka obzvláště náchylná k vysychání.

Chodidla jsou pak často vystavena tlaku a tření, které způsobují tvrdé povrchy nebo nevhodná obuv.  Pokožka zesiluje a tvrdne a nakonec začne praskat. Popraskané paty jsou častým problémem, který je kromě svého zdravotního aspektu také nevzhledný a nepříjemný.

Pečujte o svou pokožku s krémy Medimento 2

Ruce

Pokožka na našich rukou je náchylnější k extrémnímu vysychání než jiné části našeho těla. Ruce jsou téměř neustále vystaveny změnám okolního prostředí a teplot. Často přicházejí do kontaktu s vodou a čisticími prostředky.

Pečujte o svou pokožku s krémy Medimento 3

Prosíme maminky, které testují zvláčňující krémy Medimento, o vyplnění následujícího dotazníku.

 

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě