Výsledky testování pleťový olej HiPP

Miminko s pletovym olejem Hipp

Každé miminko je jiné, ale všechny si zaslouží tu nejlepší péči. Proto jsme pečlivě vybírali přes 100 miminek a maminek, které se zapojily do našeho testování. Tentokrát jsme pro testování zvolili pleťový olej HiPP. To probíhalo celé tři měsíce a přineslo zajímavé ohlasy.

Pleťový olej Hipp

Obsahuje čistě přírodní oleje, např. BIO mandlový olej. Je vhodný k ošetření citlivé dětské pokožky, pokožky v oblasti plenek i k dětské masáži. Ideální je také pro dospělé se suchou pokožkou. My jsme vybrali náročnou skupinu maminek.

Výsledky testování

Testovaní pleťového oleje HiPP statistika

Výsledky testovaní pleťový olej HiPP

Jaké maminky se zapojily do testování pleťového oleje HiPP?

  • Náš syn má teprve tři měsíce a čeká ho operace a trpí na suchou pokožku. Tak bychom rádi HiPP pleťový olej vyzkoušeli na péči po operaci a suchou pokožku.
  • Malý je atopik se suchou pokožkou, kterou musíme neustále mazat. Nic moc nepomáhá, a proto doufáme v pozitivní účinky kosmetiky HiPP.
  • Já a dcera bychom byly skvělými testerkami. Dceru trápí velmi suchá pokožka, a tak je pro nás každodenní péče o kůži velmi důležitá. Mažeme nejméně 1x denně po koupání, ale většinou mažeme 2x denně.
  • Naše čerstvě narozené miminko má citlivou pleť po mamince a teprve se zde na tomto světě rozkoukává. Rádi bychom mu zde s novým olejíčkem ulehčili start.
Pleťový olej HiPP

Pleťový olej HiPP

Co nejvíce oceňujete na dětské kosmetice HiPP?

  • Zatím jsem vyzkoušela pouze testovaný olejíček, s ním jsem moc spokojená. Nádherná mandlová vůně, aplikovala jsem miminku po koupeli na ještě vlhkou pleť, dobře se vsákl a náš syn se sklonem k atopickému ekzému přípravek snášel bez problémů.
  • Že je na přírodní bázi. Moc pěkně voní a krásně se vstřebává. Miminko se po použití olejíčku zklidnilo. A u nás hlavně používáno po operaci na okolí rány  a poté po zahojení rány i na ní a jsem velice spokojená. Nádherně zvlhčilo a rychle se vstřebalo.
  • Ověřená značka, která mě nikdy nezklame. Ještě jsem se nesetkala s reakcí na nějaký přípravek u dcery.
  • Je přírodní. Značku Hipp máme rádi jak na pokožce tak v bříšku.
  • U olejíčku se mi líbí jeho vůně, dobře se vstřebává a nezanechává mastný film

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě