Radepur baby – klidný spánek vašich dětí

spící dítě s medvídkem

Až třetina dětí má problémy s usínáním. Krátký spánek, časté buzení, nespokojenost spojená s únavou – s takovými problémy se potýkají rodiče dětí. Často i jim dochází energie a domácí pohoda je v nedohlednu. Právě proto jsme se rozhodli testovat bylinný sirup Radepur baby.

Spánek dětí

Nezáleží na tom, zdali máte doma čerstvé miminko nebo školáka. Kvalitní spánek bez častého buzení je pro zdravý vývoj vašeho dítěte důležitý.

Kolik spánku tedy vaše dítě potřebuje?

Období

délka spánku

novorozenec

16-19 hodin

3 týdny

15-18 hodin

6 týdnů

15-16 hodin

4 měsíce

9-12 hodin + 2 zdřímnutí (po 2-3 hodinách)

6 měsíců

10-12 hodin + 2 zdřímnutí (po 2-3 hodinách)

1 rok

10-11 hodin + 2 zdřímnutí (po 1-2 hodinách)

2 roky

11-12 hodin + 1 zdřímnutí (1-2 hodiny)

3 roky

10-11 hodin + 1 zdřímnutí (2 hodiny)

Určitě znáte klišé „spokojená máma = spokojené dítě”. Ať už si to uvědomujeme, nebo ne, děti jsou naším zrcadlem. Nejedna máma může potvrdit, že pokud je z nějakého důvodu ve stresu ona, není v pohodě ani její miminko. Pokud v rodině panuje nepohoda, dítě to vycítí, a problém s usínáním je na světě.

Jak pomoci dítěti usnout?

Způsobů, jak pomoci děťátku usnout, můžete najít spoustu. Rozhodně nepočítejte s tím, že to půjde ze dne na den. Každé dítě má jinou potřebu. Mnoha rodičům pomohlo, když vyzkoušeli aromaterapii či reflexní masáž chodidel, která vašemu malému miminku pomůže se uvolnit a před spánkem se příjemně uklidnit.

Radepur baby

Pokud selhávají všechny metody, lékárník má možnost bez lékařského předpisu nabídnout některé bylinné preparáty pro malé děti ve formě čajových směsí s obsahem meduňky, heřmánku, mateřídoušky, majoránky, kozlíku nebo mučenky. Příkladem takového sirupu je doplněk stravy Radepur baby – bylinný sirup pro snazší usínání a klidný spánek. Obsahuje extrakty z meduňky, heřmánku, majoránky a mateřídoušky, které navozují pocit uvolnění a relaxace.

Má vaše děťátko problémy s usínáním. Vyzkoušejte bylinný sirup pro snazší usínání a klidný spánek dětí Radepur baby.

 

Radepur baby

Radepur baby

Sirup je vhodný pro děti od 6. měsíce. Navozuje pocit zklidnění a relaxace. Podporuje pocit uvolnění a zmírňuje nervozitu u dětí.

Složení:

  • Extrakt z meduňky: Hlavní složkou sirupu je meduňka (74,5 mg/5ml). Meduňka má zklidňující účinek, působí komplexně na nervovou soustavu a psychiku, zmírňuje příznaky nervozity, pomáhá i při bolestech hlavy a migréně.
  • Extrakt z majoránky: Majoránka má tišící vliv na nervovou soustavu. Proto se používá při rozčílení, stresu, nespavosti, migréně a pocitech slabosti. Zlepšuje činnost žaludku a střev, odstraňuje plynatost. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Extrakt z mateřídoušky: Mateřídouška uvolňuje křeče a podporuje zdraví dýchacích cest.
  • Extrakt z heřmánku: Heřmánek příznivě působí na celkové zklidnění organismu před spánkem, působí proti stavům úzkosti, nervozity a napětí, používá se při zažívacích potížích, ulevuje také při křečích a bolestech břicha.
  • Vitamín C: Posiluje obranyschopnost organismu.

Prosíme maminky, které se zapojily do testování o vyplnění krátkého dotazníku. Děkujeme.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě