Maminky testovaly SYMBIOSYS Bifibaby

testování rezence zkušenosti Symbiosys Bifibaby

Každá z nás se někdy setká u svého miminka s bolestí bříška, které způsobují problémy s trávením. Naše maminky testovaly v uplynulých dnech francouzskou novinku SYMBIOSYS Bifibaby® a my vám s radostí přinášíme výsledky tohoto testování.

Aby miminko dobře prospívalo, je dobré mu dodat mléčné bakterie – takzvaná probiotika. S nimi se vaše dítě setká už v prvních chvílích života. Kojené dítě dostává probiotika přirozenou cestou v mateřském mléce, ale obsahují je už i některé druhy umělé výživy v proměnlivém množství a kvalitě. Proto především u dětí, které trpí na zažívací problémy, doplňovat probiotika jinou formou.

testování rezence zkušenosti Symbiosys Bifibaby

SYMBIOSYS Bifibaby

Dětský pláč způsobený KOJENECKOU KOLIKOU má vliv na kvalitu ŽIVOTA MIMINKA I RODIČŮ.

Maminky bývají nejisté, když jejich malé miminko je neklidné a pláče.  Ať už z důvodů nadýmání, ublinkávání nebo i bolestí bříška. Ulevit jim můžeme správnou starostlivostí o střevní mikrobiotu. SYMBIOSYS Bifibaby® je nová řada doplňků stravy v České republice navržených tak, aby využívaly neprozkoumaného potenciálu střev a pomáhaly tak udržovat dobrý stav a pohodu v každé fázi života.

Symbiosys Bifibaby

Produkt SYMBIOSYS Bifibaby® je určen pro miminka již od narození. Obsahuje bakteriální kmeny Bifidobacterium breve BR03 a Bifidobacterium breve B632 doložené několika vědeckými studiemi. Tyto kmeny byly pečlivě vybrány tak, aby využily střevní potenciál vašeho kojence.

Při podávání probiotických kapek s obsahem probiotických kultur Bifidobacterium breve BR03 a Bifidobacterium breve B632 se podle studie prokazatelně snižují minuty denního pláče u kojenců krmených z kojenecké láhveve třetím měsíci podávání o 73 %. 1

Podívejte se na recenze našich testujících maminek:

 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Symbiosys Bifibaby

Jaké doplňky používáte pro vaše miminka vy? Máte zkušenosti s probiotiky? Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

 

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě