Snugglebundl – deka do autosedačky

Snugglebundl jako přebalovací podložka

Multifunkční deka, nepostradatelný pomocník pro rodiče malých miminek. Unikátní deka do autosedačky Snugglebundl je určená ke zvedání a pokládání miminka. Využijete ji ale i mimo autosedačku!

Proč používat Snugglebundl?

Věděli jste, že za první půlrok zvednete miminko cca 9 000× (zhruba 50× denně)? Auvajs, řekla právě vaše záda.

Víte, že pobyt miminka v kojenecké sedačce (tzv. vajíčku), by měl být co nejkratší a sedačka by rozhodně neměla sloužit ke spánku miminka, pokud nejedete v autě? Jejda, chytli jste se za nos. Pokud si ještě nedržíte záda 🙂

Bojujete s tím, jak přenést spící miminko do postýlky, aniž byste jej probudili? Taky jsme bojovali, než jsme poznali Snugglebundl.

Bydlíte v pátém patře bez výtahu? Pak Snugglebundl rozhodně potřebujete.

Deka do autosedačky Snugglebundl je vítězem mnoha ocenění v zemi svého původu (Velká Británie), doporučovaná jak odborníky, tak rodiči.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

S čím vám deka Snugglebundl pomůže:

 • Díky podpoře hlavičky naprosto minimalizujete riziko probuzení miminka během přenosu z/do autosedačky. Už žádné sezení v autě před domem či tahání těžké sedačky i s dítětem do šestého patra.
 • Díky madlům, umístěným po stranách deky, ji snadno zvednete a položíte, aniž byste se museli ohýbat. Vaše záda vám rozhodně poděkují! Skvělý pomocník pro maminky, které rodily císařským řezem.
 • Díky příjemnému a měkkému materiálu se vaše miminko bude v dece cítit jako v bavlnce. Doslova, protože ze deka je vyrobena ze 100% bavlny. Navíc nemusíte řešit, jak obléct miminko na přechod z domu do auta, prostě jej zabalíte do deky. A pro letní měsíce máme odlehčenou letní verzi deky.

A navíc:

 • Deka Snugglebundl pomůže snížit prvotní strach z manipulace s novorozeným miminkem (jak ho mám správně držet?).
 • Deka prošla všemi bezpečnostními testy podle přísných evropských i amerických norem – je testována na nosnost do 30 kg a pro použití s autosedačkou pro nejmenší děti.
 • Dá se použít také jako hrací deka či diskrétní přikrývka při kojení miminka. Jedete na návštěvu? Prostě si s sebou vezměte Snugglebundl deku a ta vám pomůže:
  • s přenosem miminka,
  • s tím, kam ho na návštěvě položit,
  • s tím, když potřebujete miminko nakojit.
 • Malá miminka mají velmi ráda pocit „zamuchlání“ se do příjemného materiálu, ten jim deka Snugglebundl 100% poskytne.

 

Široké použití deky Snugglebundl nejlépe názorně ukážeme ve videu:

 

Materiálové složení a údržba:

100% bavlna. Varianta se čmeláčky je dokonce z biobavlny.

Deku lze prát v pračce (na 40 °C) i sušit v sušičce.

Prosíme maminky, které testovaly deku Snugglebundl o vyplnění dotazníku.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
 1. Markéta T.

  Hodně se mi vaše deka líbí. Máme velké problémy s usínáním, určitě by nám vaše deka pomohla vyřešit problém. Jelikož syn usne na ruce a jakmile se položí do postýlky, tak se hned vzbudí, jak ho přendaváme. Snad tentokrát budeme mít trochu štěstí 😊

 2. Sabina F.

  Hodně mě vaše deka zaujala,nikde jsem ji neviděla a líbí se mi její praktičnost.Mimi se mi má narodit v prosinci a auto mám,jelikož musím odvážet staršího syna do školky ,tak by se mi deka hodně hodila . 🙂

 3. Klára J.

  Mám ji a je super sice auto nemám takže přenášení z autosedačky do postýlky neřeším ale nosím malou do 2 patra a deka je naprosto super malá se občas vzbudí ale většinou spinka ještě potom co přijdeme domu což vítám 🙂 takže doporučuji

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě