Speciální balíček pro těhotné v hodnotě 3.000,- ZDARMA

Speciální balíček pro těhotné v hodnotě 3.000,- ZDARMA 1

Na přání mnoha z vás jsme připravili speciální balíček pro těhotné, nejen se vzorky ale plná balení oblíbených výrobků. Projekt pod názvem Maminky Happy Baby – těhotné ambasadorky 2019 přináší novou podobu testování a sdílení zkušeností maminek mezi sebou.

Maminky maminkám s láskou

Víte jaký výrobek maminky nejčastěji používají? Ten, který mohou vyzkoušet a ten, který jim doporučí kamarádky. A protože Happy Baby provází heslo Maminky maminkám s láskou, rozhodli jsme se dát příležitost 100 maminkám, které mohou vyzkoušet celý set výrobků pro těhotné ve druhé polovině těhotenství. Trápí vás strie, unavené nohy, hemeroidy, zažívací problémy a nebo jen chcete být zdravá a krásná po celou dobu těhotenství? Náš speciální balíček v hodnotě 3.000,- vám přinese k otestování výrobky ZDARMA na všechny problémy, které vás v tomto období mohou trápit. A co víc, výsledky vašeho testování pomohou dalším maminkám s rozhodnutím, co vyzkoušet.  Přihlášku pro zapojení najdete níže.

Podmínky zapojení do projektu Maminky Happy Baby – těhotné ambasadorky 2019:

  • být registrovanou členkou webu www.happybaby.cz a mít zcela vyplněný profil
  • být ve druhé polovině těhotenství
  • ochota dojít si vyzvednout balíček osobně k nám do kanceláře na Praze 4 v období od 30.4. 2019 do 31. 5.2019
  • souhlas s pořízením fotografie u předání balíčku a jejím následným uveřejněním na webu www.happybaby.cz a sociálních sítích
  • v průběhu zkoušení/testování výrobků podávat průběžné informace sdílením na FB stránce Happy Baby
  • po ukončení testování vyplnit formulář pro každý testovaný produkt

A co vše čeká na 100 maminek v našem balíčku ?

Pojďte s námi do toho! Těšíme se vás!

 

PODMÍNKY TESTOVÁNÍ

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Vybrané maminky budou kontaktovány do 31.5. 2019 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a vyzvány k vyzvednutí balíčku na adrese – PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazníky, které je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz (dále jen „PROSAM“).

Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě