Výsledky testování Eucerin Hyaluron-Filler

Maminka s dcerou

předcházejícím díle našeho testu, jste si mohli přečíst výsledky měsíčního používání Eucerin Hyaluron-Filler od maminky Dany. V dnešním díle přinášíme podrobnější test od maminky Anety, která se věnovala i jednotlivým přípravkům.

Výsledky testování maminky Anety

Je mi skoro 33 let a o pleť se snažím opravdu pečovat. Je to vizitka ženy a hlavně obličej je to první čeho si lidé všímají a podle toho také poté usuzují kolik je vám let. Čím více vrásek máte a čím větší kruhy pod očima jsou, tak tím vypadáte na první pohled starší a ani tomu tak nemusí být.

Doteď jsem používala péči, která byla dalo by se říci pro věk okolo 25 let, ovšem ač si to člověk nerad připouští, tak prostě se již sem tam nějaká ta vráska okolo úst a očí (mimické vrásky) objeví. Co mě ovšem nejvíce trápilo jsou kruhy pod očima, které se bohužel horko těžko i různými korektory nedají skrýt. Proto jsem velmi uvítala, že mohu tuto celou řadu Eucerin Hyaluron-Filler vyzkoušet.

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém 50 ml

 

eucerin hyaluron filler noční krém

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém

Noční krém byl první z řady, který jsem rozbalila. Nenápadné estetické balení se stříbrným víčkem se určitě bude hodit do poličky do jakékoliv koupelny 🙂 což jsem ocenila, protože mám ráda, když věci hezky vypadají a ladí do interiéru.

Co se týče konzistence krému Eucerin Hyaluron Filler, tak na to, že se jedná o noční krém, tak mě mile překvapila jeho konzistence. Čekala jsem hutný krém, který se bude hůře roztírat (tak jak u nočních krémů bývá zvykem). Ovšem opak je pravdou – nádherná jemná textura krému. Krém se krásně nanáší, stačí opravdu jen trochu (žádné nánosy), roztírá se jedna báseň a co je pro mě velmi zásadní, že není mastný. Krém zanechá na pleti jemný sametový filtr a ráno ani nevíte, že jste nějaký krém měli na obličeji – krásně se vsákne do pokožky.

Těžko říci, zda se mi mimické vrásky vytratily, přeci jen ještě tolik vrásek nemám. Každopádně pleť je po měsíci používání nočního krému Eucerin Hyaluron-Filler elastičtější, živější – prostě taková „zdravější“.

Eucerin Hyaluron-Filler denní krém / pro normální a smíšenou pleť 50 ml

Eucerin Hyaluron-Filler denní krém / pro normální a smíšenou pleť 50 ml

Eucerin Hyaluron-Filler denní krém / pro normální a smíšenou pleť

Vzhledem k tomu, že mám lehce mastící se pleť, tak na denní krémy moc nejsem. Vždy mám pocit, že po nanesení maku-up se mi pleť leskne.

Balení krému je v pumpičce, což mě osobně velmi vyhovuje, přijde mi to praktičtější a hygieničtější. Konzistence krému, opět lehká a jednoduše roztíratelná. Po nanesení krému je potřeba tak 2-3min počkat, protože pleť je jakoby vlhká, je potřeba chvilku počkat, aby se krém mohl vsáknout a teprve poté nanést make-up. Já osobně dávám raději přednost séru.

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum 6 ampulí po 5 ml

Eucerin Hyaluron Filler Sérum 6 ampulí po 5 ml

Eucerin Hyaluron Filler Sérum 6 ampulí po 5 ml

Nádherné balení (skoro jak z nějakého kosmetického salonu), vypadá luxusně. Celé balení obsahuje 6 ampulí po 5 ml. S tím, že je uvedeno, že jedna ampule při použití ráno a večer vydrží týden. Já používala dle příbalového letáku ráno i večer a ampulka vydržela cca 6 dní. Se sérem jsem maximálně spokojená – za mě je to TOP produkt z této řady. Stačí jen pár kapek, rozetřít a ihned je možné nanést make-up. Sérum se nádherně vpije a není mastné. Toto sérum si rozhodně pořídím!

Eucerin Hyaluron-Filler oční krém 15 ml

Eucerin Hyaluron-Filler oční krém 15 ml

Eucerin Hyaluron Filler oční krém 15 ml

Krém na oči, jsem nanášela vždy večer jen vklepáním (neroztírala jsem). Krém v okolí očí nepálí takže je vhodné určitě pro velmi citlivou pleť. Krém lehce lepí, ale s tím, že člověk jde večer spát tak mi to nevadí. Oční váčky částečně zmizely, což je pro mě důležité. A i tento produkt si určitě opětovně zakoupím.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě