Výsledky testování kombinéza Lodger

Maminka s kočárkem

Klidná procházka? Ne noční můra!

V sychravém počasí a při nástupu zimy je často těžké miminko nasoukat do několika vrstev oblečení. Všechny to známe. Obléknout sebe, přebalit miminko, jedna, druhá, třetí vrstva oblečení pro miminko, někdy vše zase svléknout a opět přebalit, potom vítězně zabalit do fusaku v kočárku a vyjet ven. Celá procedura může zabrat někdy i hodinu. Místo příjemné části dne se taková příprava na procházku může stát noční můrou. Zvlášť pokud místo spolupracujícího andílka máte zrovna doma malého neposedu, který má jinou představu o tom co zrovna dělat. Pomoci vám může dobře volit oblečení, které vše naopak ulehčí.

Výsledky testování Lodger Skier

výsledky testování Lodger Skier

Co tedy pomůže?

Pro dnešní test jsme pro vás vybrali fleecovou kombinézu Skier od značky Lodger. Je měkoučká a poddajná, když je v ní miminko oblečeno, může se normálně pohybovat. Díky dlouhému asymetrickému zipu, kterým jednoduše rozepnete celou kombinézu, zrychlíte oblékání a svlékání. Proti poškrábání krku případně nehodám u zapínání je horní konec zipu opatřen ochranou brady. Co v redakci nejvíce oceňujeme je možnost ohrnutí rukávku a použití jej tak místo rukavic. Po několika párech ztracených rukavic každou zimu, je toto opravdu skvělá pomůcka!

A co si myslí maminka Pavla a její miminko?

Lodger Skier fleecovou kombinézu mohu opravdu doporučit všem maminkám pro jejich miminka v zimním období. Kombinéza je vyrobena z příjemného měkoučkého fleecového materiálu, který je příjemný na dotek. Krásně hřeje, takže miminko pod kombinézou nemusím tolik oblékat. Vynikající „vychytávkou“ jsou zakončení obou rukávků, které lze prostým přeložením využívat jako rukavice. Dalším velmi elegantním doplňkem jsou ze stejného fleecového materiálu botičky, které se velmi snadno nazouvají, dobře drží na nožičce a krásně hřejí. Výrobek má velmi povedený design, je z kvalitního materiálu a stal se nepostradatelnou a nejoblíbenější součástí šatníku našeho miminka.

10z10

10 z 10

Hodnocení redakce

Vše co ulehčí maminkám život jen vítáme!  

9z10

9 z 10

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě