Testovali jsme pleťový olej Hipp

Miminko s pletovym olejem Hipp

Každé miminko je jiné, ale všechny si zaslouží tu nejlepší péči. Proto jsme pečlivě vybírali přes 100 miminek a maminek, které se zapojily do našeho testování. Tentokrát jsme pro testování zvolili pleťový olej Hipp. To probíhalo celé tři měsíce a přineslo zajímavé ohlasy.

Jak testování probíhalo?

Pleťový olej Hipp obsahuje čistě přírodní oleje, např. BIO mandlový olej. Je vhodný k ošetření citlivé dětské pokožky, pokožky v oblasti plenek i k dětské masáži. Ideální je také pro dospělé se suchou pokožkou. My jsme vybrali náročnou skupinu maminek.

Testovani Hipp statistika

 

Jaké maminky se zapojily do testování?

  • Náš syn má teprve tři měsíce a čeká ho operace a trpí na suchou pokožku. Tak bychom rádi HiPP pleťový olejíček vyzkoušeli na péči po operaci a suchou pokožku.
  • Malý je atopik se suchou pokožkou, kterou musíme neustále mazat. Nic moc nepomáhá a proto doufáme v pozitivní účinky kosmetiky HiPP.
  • Já a dcera bychom byly skvělými testerkami, protože dceru trápí velmi suchá pokožka a tak je pro nás každodenní péče o kůži velmi důležitá. Mažeme nejméně 1x denně po koupání, ale většinou mažeme 2x denně.
  • Naše čerstvě narozené miminko má citlivou pleť po mamince a teprve se zde na tomto světě rozkoukává. Rádi bychom mu zde s novým olejíčkem ulehčili start.
Hipp pleťový olej

Hipp pleťový olej

A jejich reakce? Co nejvíce oceňujete na dětské kosmetice HiPP?

  • Zatím jsem vyzkoušela pouze testovaný olejíček, s ním jsem moc spokojená. Nádherná mandlová vůně, aplikovala jsem miminku po koupeli na ještě vlhkou pleť, dobře se vsákl a náš syn se sklonem k atopickému ekzému přípravek snášel bez problémů.
  • Že je na přírodní bázi. Moc pěkně voní a krásně se vstřebává. Miminko se po použití olejíčku zklidnilo. A u nás hlavně používáno po operaci na okolí rány  a poté po zahojení rány i na ní a jsem velice spokojená. Nádherně zvlhčilo a rychle se vstřebalo.
  • Ověřená značka, která mě nikdy nezklame. Ještě jsem se nesetkala s reakcí na nějaký přípravek u dcery.
  • Je přírodní,značku Hipp máme rádi jak na pokožce tak v bříšku.
  • U olejíčku se mi líbí jeho vůně, dobře se vstřebává a nezanechává mastný film

Sdílejte
Immunotrofina 2+1 zdarmaImmunotrofina 2+1 zdarmareklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě