Testování Eucerin Anti–Pigment dermokosmetiky

eucerin

Toto testování bylo ukončené

Přestože se cítíme být stále všechny mladé a krásné, občas je potřeba tomuto efektu trochu pomoci. Pokud trpíte na drobné vady na kráse jako jsou tmavé skvrny na pleti, tak máme něco přesně pro Vás.

Hyperpigmentace

Hyperpigmentace je pojem užívaný k označení oblastí nerovnoměrné pigmentace na pokožce, která se projevuje jako tmavší skvrny. Nejčastěji mohou být způsobené slunečním zářením, hormonálními vlivy nebo pozánětlivými stavy na pokožce.

Zapojte se do našeho testování, ve kterém 10 z Vás získá možnost otestovat balíček produktů na řešení pigmentových skvrn, který obsahuje Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem, Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30, Eucerin Anti-Pigment Noční krém, Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor.

pigment

 

Máte zkušenosti s produkty Eucerin?  Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

Děkujeme za vaši účast, toto testování již bylo ukončeno a v nejbližších dnech vám přineseme recenze maminek, které testovaly.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě