Zapojte se do našeho testování aviváže Silan Sensitive

Testování Silan Sensitive

Hledáme 60 maminek, které mají chuť vyzkoušet s námi Silan Sensitive.  Tato aviváž změkčuje vaše prádlo a dodává mu svěží dlouhotrvající vůni. Je dermatologicky testována, hypoalergenní a je vytvořena speciálně pro citlivou pokožku.

Jak správně vybrat aviváž pro potřeby citlivé pokožky miminek?

Pokožka miminek je velmi náchylná k podráždění a různým alergiím. Narozením miminka je tak vhodné změnit prací prostředky, které budou odpovídat těmto zvýšeným nárokům. Nejedná se pouze o správný výběr produktů pro péči o miminkovské prádlo, ale i všech dalších, které se miminka dotýkají. Když miminko chováte v náručí, položíte ho do své postele, přikryjete se společně dekou… to vše jsou příležitosti, kdy miminko může přijít do styku s aviváží, která pro něj není vhodná. Pokud ale nechcete dělat kompromisy v měkkosti, můžete zvolit aviváž vhodnou i pro tu nejnáchylnější dětskou pokožku. Dnes vám přinášíme možnost zapojit se do testování speciální aviváže.

Testujte s námi – aviváž Silan Sensitive

Silan Sensitive doporučuje Evropské centrum pro výzkum alergií (ECARF) jako aviváž vhodnou pro alergiky i miminka. Dopřejte sobě i své rodině to nejlepší  a užijte si báječně hebké prádlo.

Testování Silan Sensitive

Vybíráme 60 maminek s malými dětmi, které obdrží domů plné balení aviváže Silan Sensitive.

 

Můžete zaškrtnout více možností.
Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a může být kdykoliv vůči PROSAM odvolán, a to písemně na adrese jejího sídla, prostřednictvím nastavení profilu na webových stránkách www.happybaby.cz či e-mailem na adrese: [email protected] Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Zpracování osobních údajů je nezbytnou podmínkou pro Vaši účast v projektu testování produktů, bez udělení souhlasu bohužel není účast na testování možná.

 

Máte zkušenosti s produkty Silan? Používáte aviváž pro citlivou pokožku dětí?  Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

Testování bylo již ukončeno, děkujeme za zapojení 🙂 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
  1. Janasek

    Děkuji za možnost testování. Silan je super, krásně voní, prádlo je hebké a žádná vyrážka či exem se nedostavil u malé což je také velké plus. Za mě velká spokojenost. Hlavně ta krásná vůně pak ve skříni 😍

  2. Simona

    Také děkuji za zaslání avivaze Silan k vyzkoušení. Obě moje dcerky mají atopicky ekzém, takže jsem trochu k avivazim opatrna. Silan jsem vyzkoušela, nic jim na kůži naštěstí neudělal, takže používám dal a přenádherně voní a prádlo je krásně jemné na dotek.

  3. Šárka

    Děkuji za možnost vyzkoušet aviváž Silan. Předtím jsem používala Lenor. Silan má mnohem jemnější a krásnější vůní. Prádlo zanechává krásně měkké. A hlavně nedělá potíže mému synovi, který má velmi citlivou pokožku

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě