Testujte s námi tablety BioGaia®

Maminka s dcerou

Zdravé zažívání je základem zdraví celého těla. Zapojte se do našeho testování a vyzkoušejte novinku na trhu – BioGaia® PROTECTIS – žvýkací tablety s jahodovou příchutí pro dospělé a děti od 3 let. Hledáme 100 testujících. 🙂

Trápí vás a nebo vaše děti zažívání?

Často po prodělání nemoci, na kterou dostanete předepsaná antibiotika, nastává další problém – průjem, kvasinková infekce a celková nepohoda. Základním důvodem je to, že antibiotika, která mají za úkol zlikvidovat nebezpečné bakterie, zničí i zdravé bakterie, které jsou pro naše tělo nepostradatelné.

Zkuste si představit bříško jako ochrannou pevnost svého těla, ve které se skrývají obránci proti různým chorobám. Můžeme ji nazývat třeba jako imunitní systém. BioGaia® jej podporuje, a tím udržuje vaše bříško spokojené a tělo silné a odolné.

BioGaia tablety

BioGaia tablety

Břicho máme většinou spojené s jídlem a trávením. Ale věděli jste, že se lidský žaludek a ostatní části trávicí soustavy významným způsobem podílejí na ochraně organizmu proti nejrůznějším chorobám?

Škodlivé bakterie jež způsobují mnohá onemocnění, se mohou do těla dostat prostřednictvím jídla, pití nebo třeba vzduchu, který dýchame.

Když se tyto patogeny dostanou do zdravého bříška, narazí na armádu “hodných” bakterií. Jde o živé aktivní bakterie, jež s patogeny bojují a brání vypuknutí choroby.  Udržování zdravé střevní mikroflóry proto není důležité jen z pohledů výživy, jde o zásadní úkol pro zdraví a fungování celého těla.

Armáda živých aktivních bakterií však může být kvůli různým faktorům oslabena. Negativní vliv má například nezdravá strava, stres, choroby, užívání léků a jiné. Tehdy přichází na řadu BioGaia®.

Pravidelné zásobování střevní mikroflóry pomocí prospěšných živých bakterií od BioGaia®je skvělým způsobem udržování imunitního systému v kondici.

Zapojte se do našeho testování

Nyní můžete vyzkoušet novinku BioGaia® Protectis probiotické tablety s jahodovou příchutí pro dospělé a děti od 3 let. Obsahují ověřený patentovaný kmen živých, aktivních bakterií Lactobacillus reuteri Protectis® (DSM 17938), který napomáhá utvářet a obnovit přirozenou rovnováhu v zažívacím traktu.

Protože prospěšné bakterie L.reuteri Protectis® přirozeně osidlují lidský organismus, dobře se v tomto prostředí adaptují a přetrvávají. Jedna tableta obsahuje minimálně 100 milionů živých, aktivních bakterií Lactobacillus reuteri Protectis®.

 

Děkujeme všem za zapojení se do testování. Vybraným maminkám jsme zaslali novinku BioGaia® Protectis žvýkací tablety s jahodovou příchutí pro dospělé a děti od 3 let k testování.

Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě