Výsledky testování Eucerin Hyaluron-Filler aneb i maminky si zaslouží být krásné

Maminka s dcerou

V každodenním kolotoči okolo dětí, domácnosti a případně práce, jde péče o samu sebe často stranou. Protože to důvěrně známe a naším heslem je Maminky maminkám s láskou, vyhlásili jsme testování kompletní řady Eucerin Hyaluron-Filler. Vybrali jsme dvě maminky, které se více než měsíc rozmazlovaly touto péčí.  Nyní vám přinášíme výsledek testu.

Náš tip: Pokud nevíte, co si přát pod stromeček, určitě vyzkoušejte Ježíška poprosit o balíček této kosmetiky.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Recenze kosmetiky Eucerin Hyaluron-Filler od maminka tří dětí Dany

Značku Eucerin znám a používám už léta. Konkrétně řadu Eucerin Hyaluron-Filler jsem ještě nezkoušela, proto jsem byla ráda, když jsem byla do testování vybrána a mohla vše vyzkoušet.

Po měsíci testování musím říct, že všechny testované přípravky řady Eucerin Hyaluron-Filler jsou velice příjemné. Lehce se roztírají a velmi dobře se vstřebávají, pleť zůstává hebká. Krémy jsou jemné, příjemně voní, stačí nanést opravdu malé množství. Nedráždí pleť ani oči. Po měsíci aplikace působí pleť sjednoceně, vypnutěji. Celkově mohu řadu doplnit pro každodenním péči.

Podrobnější test od maminky Anety, která se věnovala jednotlivým přípravkům, si můžete přečíst v dalším dílu tohoto testu ZDE.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě