Testování kosmetiky značky Mustela skončilo

Milé maminky,

letos v pořadí již druhé testování kosmetiky značky Mustela, skončilo. Všem přihlášeným maminkám děkujeme, jste skvělé. Maminky, které nebyly vybrány na testování nemusí smutnit. Ve vašich e-mailových schránkách se objevují dárek, který jsme pro vás s Mustelou přichystaly.

Mustela

Mustela vyrábí šetrné přípravky pro děti a jejich maminky. Hodí se i pro tu nejcitlivější pokožku a vlásky, a dokáže si poradit s různými kožními neplechami.

Přecitlivělá, suchá nebo atopická kůže je velmi náchylná. Vybrat pro ni vhodnou kosmetiku není vůbec jednoduché a obvykle trvá dlouho, než najdete vhodný produkt.

Systematickým testováním pod dermatologickým nebo pediatrickým dohledem se rodí krásná hypoalergenní kosmetika obsahující v průměru více než 95 % přírodních složek. Jejich podíl navíc neustále stoupá.  Nabídka značky Musela obsahuje i přípravky pro maminky, které mohou bezpečně používat v průběhu celého těhotenství i po narození miminka.

Ještě vám prozradíme, že do konce roku bude příležitost získat dárky od Mustely znovu. Sledujte nás, ať vám nic neunikne.

Sdílejte
Immunotrofina 2+1 zdarmaImmunotrofina 2+1 zdarmareklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě