Testování kosmetiky značky Mustela skončilo

Testování kosmetiky značky Mustela skončilo 1

Milé maminky,

letos v pořadí již druhé testování kosmetiky značky Mustela, skončilo. Všem přihlášeným maminkám děkujeme, jste skvělé. Maminky, které nebyly vybrány na testování nemusí smutnit. Ve vašich e-mailových schránkách se objevují dárek, který jsme pro vás s Mustelou přichystaly.

Mustela

Mustela vyrábí šetrné přípravky pro děti a jejich maminky. Hodí se i pro tu nejcitlivější pokožku a vlásky, a dokáže si poradit s různými kožními neplechami.

Přecitlivělá, suchá nebo atopická kůže je velmi náchylná. Vybrat pro ni vhodnou kosmetiku není vůbec jednoduché a obvykle trvá dlouho, než najdete vhodný produkt.

Systematickým testováním pod dermatologickým nebo pediatrickým dohledem se rodí krásná hypoalergenní kosmetika obsahující v průměru více než 95 % přírodních složek. Jejich podíl navíc neustále stoupá.  Nabídka značky Musela obsahuje i přípravky pro maminky, které mohou bezpečně používat v průběhu celého těhotenství i po narození miminka.

Ještě vám prozradíme, že do konce roku bude příležitost získat dárky od Mustely znovu. Sledujte nás, ať vám nic neunikne.

Sdílejte

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě