Testujte ultrarychlý bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART

Testujte ultrarychlý bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART 1

Měření teploty u malých dětí někdy může být až nadlidský úkon. S tímto bezkontaktním teploměrem však teplotu změříte díky přesné infračervené technologii Smart už za necelou vteřinu!

Malý/velký pomocník do každé rodiny

Ultrarychlé měření teploty do jedné sekundy ze vzdálenosti 5-8 cm. Bezkontaktní teploměr je super pomocník na ověření tělesné teploty, měření teploty vody ve vaničce, nápojů, nebo teploty v místnosti. U teploměru je možné vypnout zvuk, takže nehrozí probuzení děťátka při ověření teploty během spánku. V noci je navíc možné teplotu přečíst díky podsvícenému  LCD displeji.  Má paměť na 32 měření, záruku na 2 roky.

Více na www.cemiosmart.cz

Testujte ultrarychlý bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART 2

Testujte ultrarychlý bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART 3

 

Vybrali jsme 5 maminek, které nyní budou v průběhu měsíce června zkoušet ultrarychlý bezkontaktní teploměr se kterým je měření teploty hračkou. Brzy si můžete přečít jejich reakce.

 

Iveta K. – Valašské Meziříčí

Klára H. – Kralovice

Martina P. – Ostrava-Poruba

Lucie B. – Duchcov

Dana Š. – Horní Jelení

 

 

 

Sdílejte
  1. DHornychova@seznam.cz

    Když jsem tento článek četla, úplně se mi zatajil dech. S prvním dítkem neznám nic ve stylu “náročného přebalování nebo měření teploty,” zato teď s mladší dcerkou si to všechno užívám. Není dne, kdy bych nebojovala s přebalením dcerky potažmo se změřením teploty. Toto by mi hodně usnadnilo alespoň měření teploty – když už mít živelné dítě, tak alespoň si ulehčit měření teploty 🙂
    Chvála těm, kdo to vymysleli a gratulace všem, kdo to bude moci otestovat 🙂

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě