Testujte s námi digitální teploměr Braun

Měření teploty teploměrem Braun u ouška miminka

S příchodem podzimu se pomalu blíží i časté chřipky, nachlazení a jiné nemoci. Často je tak potřeba změřit teplotu u miminek přesně a rychle. Proto dáváme 10-ti maminkám možnost otestovat ušní teploměr od značky Braun.

Digitální teploměr Braun

Přesný a rychlý digitální teploměr od značky Braun provádí měření infračerveným paprskem. Jedná se o typ využívající ušní měření, které je velmi přesné a vhodné pro každého včetně kojenců a novorozenců.

Měřicí špička je po zapnutí automaticky předehřáta, takže nedochází ke zkreslení výsledků a nepůsobí nijak nepříjemně.

O správné poloze v uchu vás informuje světelná i zvuková signalizace, po níž následuje už samotné měření. To trvá pouhých pět vteřin, po nichž se vám ukáže teplota na přehledném displeji, který se navíc zbarví v závislosti na naměřené teplotě. Zelená signalizuje normální teplotu, žlutá zvýšenou a červená horečku, při měření je navíc brán v úvahu věk pacienta.

Teploměr si poslední naměřenou hodnotu vždy ukládá, takže máte přehled o jejím vývoji. V balení najdete i sadu výměnných hygienických nástavců.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Více o produktu zde.

Napište nám, jak vám ušní teploměr vyhovuje

PODMÍNKY TESTOVÁNÍ

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Vybrané maminky budou kontaktovány do 30.9. 2019 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a vyzvány k potvrzení uvedené adresy pro odeslání výrobků k testování. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazník, který je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců, zpracovatelů a zadavatelů tj. firma Akacia) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je: společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected] (dále jen „PROSAM“).

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Mustela-listopad-2021reklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě