Testujte s námi produkty od značky Dr. Brown’s

Dr. Brown's

Každá maminka chce dát svému děťátku jen to nejlepší. Může se stát, že ne vždy půjde vše podle našich představ.  Prémiová značka Dr. Brown’s nabízí vše potřebné pro děti i maminky. Právem se v loňském roce  stala vítězem Volby maminek. Prémiová kvalita, klinické studie a především spokojené maminky i miminka po celém světě mluví za vše. Vy teď máte jedinečnou možnost zapojit se do testování této značky. 

O značce Dr.Brown’s

Značka Dr. Brown’s přináší řešení na problémy s krmením, bříškem vašeho miminka, dětskými kolikami, i prořezáváním zoubků. Skleněné anti-kolikové lahve a dudlíky zabraňují polykání vzduchu a pomáhají předcházet kolikovým stavům. Potřeby pro zdravé stravování, pro zachování vitamínů v mateřském a jiném mléce, pomůcky usnadňující prořezávání zoubků a mnoho dalších. Značce Dr. Brown’s záleží na zdraví maminek a jejich dětí, nabízejí řešení na mnoho problémů s krmením děťátka, a jejich produktům věří ženy po celém světě.

Jste ta pravá?

Hledáme maminky s novorozencem do 4 měsíců věku, který má problémy s bolestmi bříška, kolikami, odříháváním, nafouklým bříškem, a maminka z nějakého zdravotního důvodu nemůže kojit. 

Maminka s miminkem a lahvičkou

Maminka s miminkem a lahvičkou Dr. Brown’s

Co budou maminky testovat?

Vybrané maminky se mohou těšit na 7 produktů značky Dr. Brown’s v celkové hodnotě 1 381 Kč:

Dr. Brown’s Ortodontické svítící dudlíky PreVent® 0–6 M (BPA free) 2 ks – Patentovaný design dudlíku s kanálkem byl navržen ve spolupráci s dětskými zubními lékaři. Dudlík je vytvarován speciálně pro ústa miminka. Kanálek pomáhá snižovat tlak v ústech během sání a tlak v oblasti podzubí. Předchází problémům jako je například křivý zkus. Měkký dudlík se během sání rozšiřuje. Ve tmě svítí, takže už nemusíte v noci s baterkou hledat dudlík.

Dr. Brown’s Kojenecká láhev Options+ Anti-colic 250ml – Kojenecká láhev navržená lékařem. Unikátní patentovaný systém přisávání vzduchu výrazně snižuje výskyt bolení bříška, zvracení, odříhnutí a nadýmání. Vnitřní průtokový ventil zabraňuje tvorbě vzduchových bublin v mateřském mléku, ale i v jiné tekutině. Nedochází k tvorbě vakua, což pomáhá snížit nepříjemný nitroušní tlak. Tvarem velmi dobře imituje kojení a je ideální na podávání odstříkaného mateřského mléka, ale i jiné tekutiny. Savičky jsou vyrobené z velmi měkkého vysoce kvalitního silikonu. Jednotlivé druhy se odlišují v průtoku. Díky průkazně nižší oxidaci pomáhá zachovávat vitamíny C, A, E.  Používejte s ventilem nebo bez, podle toho, jak bude lahvička se savičkou vyhovovat vašemu děťátku.

Dr. Brown’s dudlík na krmení – Nechte svoje děťátko bezpečně objevovat nové chutě. Malé otvory propustí jen takové množství, které je dítě schopné samo sníst. Snadné mytí pod tekoucí vodou.

Dr. Brown’s náhradní silikonové savičky pro kojenecké láhve options + WIDE-NECK stupeň 2 2ks – Savička ve tvaru prsní bradavky pro přirozenější krmení. Byla navržena výhradně pro kojenecké lahve Dr.Brown’s options+. Jiné savičky nemusí správně fungovat. Hodí se v době, kdy ještě kojíte, nebo se ke kojení chcete vrátit.

Dr. Brown’s kousátko Flexees Friends 3M+ Liška – Bezpečné a upokojující kousátko pro děťátko, které jej snadno uchopí malýma ručičkama. Podporuje zdravý vývoj čelisti dítěte v období, kdy začíná kousat, žvýkat a mluvit. 100% silikon. BPA free.            

Dr. Brown’s bryndák s kousátkem 3M – velryba – Udržet v suchu dítě, kterému se prořezávají zuby už není nemožné. Jednoduše připevněte kousátko k bryndáku a nechte své maličké objevovat svět. Bryndák zachytí sliny děťátka a udrží jeho oblečení čisté a suché. Bryndák má nastavitelnou velikost a je vyroben ze savé bavlny a měkkého flísu. Bez obav jej můžete vyprat v pračce.           

Dr. Brown’s Kojenecká láhev Options+ SKLENĚNÁ Wide-Neck Anti-colic 270ml – Tato kojenecká láhev, navržená lékařem, přináší unikátní patentovaný systém optimálního přisávání vzduchu, který výrazně snižuje výskyt bolesti břicha, zvracení, odříhnutí a nadýmání. Vnitřní průtokový ventil zabraňuje tvorbě vzduchových bublin v mateřském mléku, nebo jiné tekutině.  Svým tvarem napodobuje kojení a je vhodná na podávání mateřského mléka.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Testování skončilo.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
  1. Denisa B.

    Děkuji mockrát, že jste mě vybrali. Produkty jsou úžasné. Lahve opravdu fungují. Savičky napodobuji prso takže ideální i pro mě když kojim a syn nemá problém přejít z lahve na prso a obráceně. Nehledě na to, že při sání z lahve nenabere tolik vzduchu jako při kojení, tudíž ho nebolí bříško. Děkuji!

  2. Adéla J.

    Poprvé jsem byla vybrána na testování a tyto produkty mi udělali obrovskou radost.Dceři se z lahviček pije opravdu perfektně.Protože stále kojím takže opravdu paráda. A ten dudlík na krmení je opravdu super nikdy jsem o tomto neslyšela,ale musím říct opravdu Dobrá věc. Takže moc děkuji že jsem toto mohla vyzkoušet. Opravdu doporučuji.

  3. Jitule1984

    škoda že takové testování nebylo před 4 měsíci. Malá měla donedávna velké problémy s kolikami, bolestmi bříška a nadýmáním….prostě jsme si užili. Navíc jsem jí kvůli zánětu po císaři a jejím následném odmítání mého mléka přestala kojit v 6 týdnech. Jenže bohužel (pro mě bohudík) jí bylo před několika dny 7 měsíců. Jinak si myslím, že bych se určitě na toto testování hodila.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě