Testujte s námi přípravek Immunotrofina d a podpořte imunitu vašich dětí

Imunita před nástupem do školky

Blíží se období nástupu do školek a škol a vy se opět děsíte toho, kdy vaše dítě přijde s první nemocí? Podpořte imunitu vašich dětí a testujte s námi přípravek Immunotrofina d.

na imunitu Immunotrofina d

Immunotrofina d

Zapojte se do našeho testování a vyzkoušejte jaký vliv bude mít přípravek Immunotrofina d po 3 měsíční kůře. Zjistěte, zda typická dětská onemocnění jako jsou opakovaná bronchitida, záněty středouší či horečnatá onemocnění, ustoupí po preventivním užívání tohoto přípravku. Vybíráme 10 maminek s dětmi ve věku 2-5 let, které chtějí preventivně podpořit imunitu dětí, nebo které již mají děti častěji nemocné.

Jak přípravek Immunotrofina d působí?

 • Immunotrofina d je sirup s betaglukanem Wellmune WGP a dalšími 6 prvky jako jsou: vitamin D3, B5, B6, B12, jód a arginin pro děti od narození, který v této kombinaci přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Betaglukan Wellmune WGP je vyráběn v USA společností Biothera ze Saccharomyces cerevisiae (pivní kvasinky) a jeho účinky jsou potvrzeny 9 klinickými studiemi. Čistota Wellmune WGP betaglukanu není nižší než 75 %.

Kdy je vhodné sirup využít?

  • Při nástupu dětí do školek a škol
  • V období zvýšené psychické a fyzické zátěže
  • V období zvýšeného výskytu infekčních onemocnění
  • Při nedostatku vitaminů nebo látek obsažených v přípravku

Praktické informace:

  • Immunotrofinu d s betaglukanem se může podávat už dětem od narození.
  • Sirup má karamelovou chuť, kterou mají děti rády.
  • Lahvička má objem 200 ml a součástí balení je i dávkovací lžička.
  • Ani po otevření nemusí být skladována v lednici.
  • Po otevření se nemění expirace, která je od výrobce 48 měsíců.
  • S lahvičkou není potřeba před použitím nijak třepat

Více o přípravku Immunotrofina d zde.

Do testování přípravku na posílení imunity dětí – Immunotrofina d jsme vybrali celkem 10 maminek:

Linda Ú. – Praha 8

Andrea D. – Ostrava

Lenka F. – Třebenice

Petra Š. – Nepomuk

Aneta Č. – Praha

Nikola R. – Neratovice

Kateřina B. – Litvínov

Růžena Š. – Bochov

Soňa L. – Lázně Toušeň

Lucie Č. – Ostrava Vítkovice

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

PODMÍNKY TESTOVÁNÍ

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Vybrané maminky budou kontaktovány do 30.09. 2019 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a vyzvány k potvrzení uvedené adresy pro odeslání výrobků k testování. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazník, který je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců, zpracovatelů a zadavatelů tj. firma Akacia) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je: společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected] (dále jen „PROSAM“).

Immunotrofina d

Immunotrofina d

 

Sdílejte
Mustela-listopad-2021reklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě