Testujte přípravek Emla na znecitlivění pokožky

Testujte přípravek Emla na znecitlivění pokožky 1

Injekce bez bolesti – Emla krém, který chrání před bolestí při aplikaci injekce.

Menší bolest znamená větší důvěru

Minimalizace bolesti při očkování v dětském věku může pomoci ke snížení stresu z návštěvy lékaře, zamezit rozvoji strachu z jehly a následnému odmítání (nejen) očkování, ale mnohdy i zdravotní péče jako takové. Navíc přispívá i k celkově větší důvěře a lepší spolupráci s lékařem v dalším životě. Podle WHO existují účinné podložené postupy, které prokazatelně redukují bolest při očkování a přispívají tak k lepšímu vztahu mezi lékaři a pacienty po celý život.

Testujte přípravek Emla na znecitlivění pokožky 2

Emla krém chrání před bolestí při aplikaci injekce

Volně prodejný léčivý přípravek s účinnou látkou lidokain a prilokain k zevnímu použití Emla krém signifikantně chrání před bolestí při očkování v dětském věku. Proč nechávat Vaše děti trpět bolestí, když ji můžete zvládnout s Emla krémem?

Léčivý přípravek s účinnou látkou lidokain a prilokain k zevnímu použití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci dostupnou na stránkách www.sukl.cz dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.

Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

Testujte přípravek Emla na znecitlivění pokožky 3

Více na: www.ulekare.cz/injekce-bez-bolesti 

Zapojte se do našeho testování a minimalizujte bolest vašeho dítěte při očkování! Vybíráme 5 maminek, které v následujícím měsíci plánují očkování se svým dítětem.

 

Sdílejte

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě