Testujte s námi kojenecké láhve HABERMAN značky Canpol babies

„Patentovaná kojenecká láhev HABERMAN pro klidná bříška”

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 25 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, antikolikové kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.

Chcete se zapojit do testování kojenecké láhve HABERMAN značky Canpol babies?

Kojenecká láhev HABERMAN byla speciálně vyvinuta pro minimalizaci dětské koliky. Díky patentované technologii přirozeně eliminuje vzduch, který miminka polykají během krmení. Obsahuje revoluční savičku s protikolikovým systémem, která se během krmení uzavře a díky filtru odstraní veškerý vzduch z pokrmu. Vaše miminko nepolyká vzduchové bublinky a tím nedochází k trápením s bolavým bříškem a křečemi. Navíc je savička díky oddělené komoře stále plná bez ohledu na to, v jakém úhlu láhev používáte.  

Mléko či jiné pokrmy nevytékají z láhve HABERMAN samovolně – je nutné aktivní sání dítěte stejně jako při kojení. Lahvičky jsou tudíž vhodné i v případě, když chcete kombinovat kojení a krmení z láhve.

Lahvička má objem 260 ml a je určena pro miminka od narození do 6 měsíců – rychlý či pomalý průtok savičky se reguluje jejím natočením vlevo či vpravo, což umožní přizpůsobit množství mléka potřebám miminka. Kojenecká láhev HABERMAN je k dostání ve třech zcela nových designech.

Děkujeme všem maminkám, které se nám přihlásily do testování – 10 vybraných maminek nyní může každým dnem očekávat balíček s revoluční láhví HABERMAN  značky Canpol babies.

Vy ostatní, se již brzy můžete těšit na jejich recenze!

 

Více informací o produktu najdete na: http://bit.ly/HABERMAN_Canpolbabies

Značka Canpol babies doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující.

 

 

Sdílejte
  1. Petra P.

    Flašku jsme začali testovat hned jakmile nám přišla . Nádherný design mě uchvátil na první pohled . Sestavení lahvičky je opravdu jednoduché. Manipulace s lahvičkou je také snadná. Za nás na 1. Syn měl problémy s pitím , protože když byl špatný průtok , strašně se zakuckaval , protože do toho ještě moc hltal. S lahvičkou Haberman je to úplně jiné . Syn hezky pije a už nemá problémy se zakuckaváním. A samozřejmě jelikož máme kouká trápilo nás nafouklé bříško a prdíky to se s touto lahvičkou také zmírnilo. Moc děkujeme že jsme toto mohli začít zkoušet.

  2. Martina V.

    Zdravím, testuji lahvičku a zatím musím říct, že je skvělá. Prcek baští rád a hrozně hltá, takže pomalejší průtok a regulace toku je parádní. Další věc, co se mi na lahvičce líbí je, že musí mimčo tahat jako u prsa a netečemu to jen tak hned jako u jiných lahviček, takže se mi nezakuckává. Doporučím kamarádkám, když budou chtít poradit, tak určitě doporučím tuto lahvičku.

reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě