Testujte s námi Lactil® – doplněk stravy, který pomáhá podpořit kojení

Podpořit kojení pomáhá přírodní doplněk stravy Lactil® 

Mateřské mléko je ta nejlepší strava, kterou může vaše miminko na začátku života mít. Díky svému složení mateřské mléko podporuje imunitní systém, chrání před vznikem alergií a celkově prospívá zdraví dítěte. Každá maminka může produkci mléka podpořit, zejména prostřednictvím správného jídelníčku a zvýšeného pitného režimu. Vhodným řešením je také užívání čistě přírodního přípravku Lactil® od společnosti Ewopharma.

Lactil® je první doplněk stravy na podporu kojení ve formě kapslí, které obsahují extrakty z anýzu a fenyklu, jež jsou pěstované organicky. Jejich bio produkce se řídí přísnými normami a mají čistě rostlinný původ. Užívání tohoto přípravku je pohodlné a jednoduché. Navíc máte jistotu, že koncentrace extraktů v kapslích je optimální. Přípravek nemá žádnou chuť, takže ho můžete bez obav užívat i v případě, kdy nemáte rádi chuť fenyklu.

Hledáme 100 maminek dětí do jednoho roku věku dítěte, které chtějí podpořit kojení. Přihlaste se k testování a napište nám, jak staré je vaše dítě a proč zrovna vy chcete testovat.

Užívají se 2 tobolky denně a balení vám vydrží na měsíc. Doporučená cena je 279 Kč.

Bližší informace získáte v lékárně nebo na stránkách www.lactil.cz. 

Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě