Testujte s námi dermokosmetiku Mustela pro normální pokožku

Testujte s námi dermokosmetiku Mustela pro normální pokožku 1

Mustela je francouzská kosmetická značka vyrábějící přípravky pro děti a jejich maminky. Šetrné přípravky Mustela pečují i o tu nejcitlivější dětskou pokožku a vlásky, dokáží si poradit také s přecitlivělou, suchou nebo atopickou kůží. Nabídka značky obsahuje i přípravky pro maminky, které mohou bezpečně používat v průběhu celého těhotenství i po narození miminka.

Jak jsme vás již informovali v článku o této nové značce Mustela, tak právě nyní nadešla ta chvíle, kdy 10 maminek bude mít možnost tuto super kosmetiku vyzkoušet na “vlastní kůži svého dítěte” 🙂  Testovaná řada je pro normální pokožku a v balíčku k testování naleznete tyto produkty:

Jemný čisticí tělový a vlasový gel

Jemně pěnivý čisticí gel na tělo a vlasy. Ideální pro každodenní mytí pro děti již od narození. Důkladně čistí a zároveň chrání jemnou pokožku dítěte a nedráždí oči.

Testujte s námi dermokosmetiku Mustela pro normální pokožku 2

Masážní olej

Hydratační a zklidňující dětský olej pro děti již od narození. Suchý olej pro snadnou masáž pokožky dítěte, který zanechává na pokožce ochranný film.

Testujte s námi dermokosmetiku Mustela pro normální pokožku 3

Hydratační tělové mléko

Denní tělová péče pro děti již od narození. Toto tělové mléko poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci pokožky. Posiluje kožní bariéru a zanechává pokožku hebkou, pružnou a jemnou. Díky přírodní složce Avocado Perseose uchovává zásoby kmenových buněk.

Testujte s námi dermokosmetiku Mustela pro normální pokožku 4

Krém proti opruzeninám při přebalování

Péče na podrážděnou a zarudlou pokožku dítěte při přebalování. Pro každodenní použití při přebalování pro děti již od narození. Předchází podrážděné a zarudlé pokožce a přináší úlevu již po první aplikaci. Dlouhodbě napravuje kožní bariéru a účinně chrání a izoluje pokožku od nepříjemných pocitů spojených s vlhkostí a třením plenek.

Testujte s námi dermokosmetiku Mustela pro normální pokožku 5

Balzám pro klidnější spánek

Lipové květy a výtažky z heřmánku: pomáhají dítěti relaxovat. Osvěžující vůně borovice: vůně, která zajistí dítěti větší pohodlí. Bambucké máslo a medový extrakt: zjemnňuje a hydratuje.

Testujte s námi dermokosmetiku Mustela pro normální pokožku 6

Kosmetiku Mustela můžete zakoupit v lékárnách Dr.Max a na e-shopu Dr.Max www.drmax.cz/mustela

Více na: www.mustela-lekarny.cz, @mustelaczsk

Zapojte se do našeho testování o balíček této úžasné kosmetiky s pěti produkty!

Vybíráme celkem 10 maminek, které mají děti ve věku do 3 let!!!

Sdílejte
  1. DHornychova@seznam.cz

    Dobrý den,
    i mě se tyto produkty líbí. Sice vypadají všechny moc pěkně, hodil by se mi ten “uklidňovák” na klidné spaní. Pak bych se snad konečně po náročných 15 měsících mohla konečně vyspat 🙂
    Se starší dcerkou (3) to neznám, ta spala s námi, zato mladší (15 měsíců) odmítá a namísto toho se v noci vzbudí a řve do doby, než ji někdo uspí. A uspat ji je fuška. Včera ji uspával manžel a chudák díky tomu spal jen 2 hodiny. S pozdravem Špačková

Ultrarychlý bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě