Testujte s námi – nová kosmetika nosko®

kosmetika nosko

Nábor testujících maminek byl ukončen

Speciálně pro naše maminky přinášíme speciální novinku – novou kosmetickou řadu nosko®. Pro 10 z vás máme připravenu kompletní řadu kosmetiky v krásném dárkovém balení. Pojďte se podívat blíže

Kosmetická řada nosko®

Posláním značky nosko® je podpora rodičů v péči o jejich miminko co nejpřirozenějším, nejbezpečnějším a nejekologičtějším způsobem. Žádné chemické škodliviny ani škodlivé, dráždivé složky, pouze přírodně aktivní složky, které potěší dětskou pokožku. Všechny produkty jsou speciálně přizpůsobeny specifickým potřebám miminek a malých dětí.

 

Co balíček na testování pro maminky a jejich miminka obsahuje?

10 maminek, které spolu s jejich miminky vybereme do našeho testování obdrží domů poštou kompletní řadu kosmetiky nosko®. Navíc v krásném dárkovém balení a pro děti v balíčku čeká ještě překvapení na hraní.  Nechte se rozmazlit a užijte si toto testování spolu s vašimi dětmi.kosmetika nosko

Představme si více jednotlivé produkty z testovacího balíčku

Tělový a vlasový šampon nosko®
Mycí gel bez mýdla s mandlovým mlékem, extraktem z jablek a pěnou Fyrofoam bezpečně pečuje o pokožku vašeho miminka, ale také díky svému přírodnímu složení nezatěžuje životní prostředí. Toto ideální složení je vhodné pro každodenní mytí a péči o pokožku a vlasy vašeho miminka.

 

 

Tělové mléko nosko®
Mandlový olej, avokádový olej, jablečný olej hýčkají pokožku miminka společně s jablečným extraktem a bisabololem. Jeho složení je natolik jemné, že jej můžete použít na tělo i obličej vašeho miminka. Stačí nanést ráno a večer na čistou a suchou pokožku a jemně promasírovat.

 

 

Tělový krém nosko®
Tento intenzivně hydratační tělový krém je obohacený mandlovým olejem, avokádovým olejem, bavlníkovým olejem, sladkým mandlovým mlékem a bisabolem. Ideální pro péči o suchá místa na tělíčku i tváři vašeho miminka.

 

 

Krém na mléčné krusty novorozenců nosko®
Mnoho maminek řeší mléčné krusty na pokožce hlavy svého miminka. Tento speciální krém čistí a hydratuje pokožku hlavy. Krém s obsahem avokádového oleje, bavlníkového oleje, brutnákového oleje a aloe vera naneste na pokožku hlavy, jemně vmasírujte a nechte působit přes noc. Ráno opláchněte vodou a opatrně odstraňte uvolněné mléčné stroupky.

 

Izotonická mořská voda ve spreji nosko®

Pomáhá udržet nosík vašeho miminka v čistotě, ulehčuje dýchání a snižuje příznaky ucpaného nosu. Vhodný je od 3 měsíců věku. Pomáhá při léčbě zánětu a strupů na nosní sliznici.

 

 

Přihlaste se do testování kosmetiky nosko®

Hledáme 10 maminek, které chtějí vyzkoušet tuto novinku. Stačí vyplnit následující formulář. 7.6. vybereme maminky, které budou zapojené do testování. Přednost mají maminky aktivní v naší uzavřené skupince na Facebooku, nebo na Instagramu.  Sledujte nás.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě