Testujte s námi Persil Sensitive Discs

Persil Sensitive testování

Nábor testujících maminek byl ukončen

Pokožka vašeho miminka je velmi citlivá a zaslouží si tu nejjemnější péči. Zapojte se do našeho testování. Hledáme 60 maminek, které se svými dětmi získají k otestování Persil Sensitive Discs.

Představujeme řadu Persil Sensitive

č. 1 v České republice v segmentu pracích prostředků pro citlivou pokožku*

Persil Sensitive je speciálně vyvinutý pro osoby s citlivou pokožkou. Je dermatologicky testovaný a díky svému složení je šetrný k vaší pokožce, protože obsahuje přírodní ingredience a hypoalergenní parfém. Je tedy velmi vhodný pro praní oblečení i těch nejmenších.  Dokonce účinně odstraňuje skvrny, a přitom zanechává prádlo dlouhodobě svěží s jemnou vůní Aloe Vera. Persil Sensitive je k dostání ve třech variantách, a to ve formě prášku, gelu a kapslí.

Persil sensitive

Pojďte s námi testovat

Nyní hledáme 60 maminek, které získají na testování balení 22 ks Persil Sensitive Discs. Tak neváhejte a zapojte se. Dopřejte tak sobě i  vašim dětem to nejšetrnější praní s produkty Persil Sensitive – č. 1 v České republice v segmentu pracích prostředků pro citlivou pokožku*.

Nábor byl prodloužen do 4.8.2021.

*Č. 1 v hodnotě prodejů na celém trhu ČR, na základě reportovaných dat společnosti Nielsen RMS pro kategorii detergentů, segment Sensitive, za 12měsíční období končící v březnu 2021.

Můžete zaškrtnout více možností.
Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a může být kdykoliv vůči PROSAM odvolán, a to písemně na adrese jejího sídla, prostřednictvím nastavení profilu na webových stránkách www.happybaby.cz či e-mailem na adrese: [email protected] Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Zpracování osobních údajů je nezbytnou podmínkou pro Vaši účast v projektu testování produktů, bez udělení souhlasu bohužel není účast na testování možná.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
    1. Kateřina – maminka Happy Baby

      Dobrý den, u každého našeho testování, nebo soutěží maminky informujeme emailem na kontakt, který uvedly v odpovědním formuláři. Ohledně testování kapslí Persil – ty jsme již včera kontaktovaly a nyní připravujeme další testování. V nejbližších dnech budeme spouštět obdobné testování.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě