Testujte s námi přípravek Immunotrofina d a podpořte imunitu svých dětí

Testujte s námi přípravek Immunotrofina d a podpořte imunitu svých dětí 1

Blíží se období nástupu do školek a škol a vy se opět děsíte toho, kdy vaše díte přijde s první nemocí?

Zapojte se do našeho testování a vyzkoušejte po dobu 3 měsíců přípravek Immunotrofina d a zjistěte, zda typická dětská onemocnění jako jsou opakovaná bronchitida, záněty středouší či horečnatá onemocnění, ustoupí po preventivním užívání tohoto přípravku.

Testujte s námi přípravek Immunotrofina d a podpořte imunitu svých dětí 2

 

 

 • Immunotrofina d je sirup s betaglukanem Wellmune WGP a dalšími 6 prvky jako jsou: vitamin D3, B5, B6, B12, jód a arginin pro děti od narození, který v této kombinaci přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Betaglukan Wellmune WGP je vyráběn v USA společností Biothera ze Saccharomyces cerevisiae (pivní kvasinky) a jeho účinky jsou potvrzeny 9 klinickými studiemi. Čistota Wellmune WGP betaglukanu není nižší než 75 %.

na imunitu Immunotrofina d

Kdy je vhodné sirup využít?

  • Při nástupu dětí do školek a škol
  • V období zvýšené psychické a fyzické zátěže
  • V období zvýšeného výskytu infekčních onemocnění
  • Při nedostatku vitaminů nebo látek obsažených v přípravku

Praktické informace:

  • Immunotrofinu d s betaglukanem se může podávat už dětem od narození.
  • Sirup má karamelovou chuť, kterou mají děti rády.
  • Lahvička má objem 200 ml a součástí balení je i dávkovací lžička.
  • Ani po otevření nemusí být skladována v lednici.
  • Po otevření se nemění expirace, která je od výrobce 48 měsíců.
  • S lahvičkou není potřeba před použitím nijak třepat

Více o přípravku Immunotrofina d zde.

Zapojte se již nyní do našeho testování vyplněním formuláře a podpořte imunitu svých dětí přípravkem Immunotrofina d.

Vybíráme celkem 10 maminek, které mají děti školkového věku v rozmezí od 2 do 5 let a chtějí preventivně podpořit imunitu a nebo mají děti, které jsou často nemocné.

 

PODMÍNKY TESTOVÁNÍ

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Vybrané maminky budou kontaktovány do 30.09. 2019 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a vyzvány k potvrzení uvedené adresy pro odeslání výrobků k testování. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazník, který je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců, zpracovatelů a zadavatelů tj. firma Akacia) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je: společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz (dále jen „PROSAM“).

Sdílejte
Ambasadorky po porodureklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě