Testujte s námi probiotické kapky Biogaia s vitamínem D

Kolikovité bolesti bříška patří k častým obtížím, které trápí miminka i jejich rodiče.

Bolest bříška malého miminka je velmi nepříjemnou záležitostí. Neutichající, někdy až hodiny trvající pláč přivádí nejednoho rodiče na pokraj zoufalství.

Přirozeně se snažíte vylučovacím způsobem najít příčinu a pomoci miminku, často bohužel nic nezabírá. Pokud je vaše miminko nakrmené, přebalené, odříhnuté a nechybí  mu kontakt s rodiči, máte tu čest s kojeneckou kolikou.

Proč pláče?

Nejčastější příčinou kolik bývá plynatost. Nezralá trávicí soustava vašeho děťátka musí přivyknout novému způsobu stravování.

Druhým důvodem bývá polykání vzduchu při kojení nebo krmení z lahve. Pokud již nekojíte, může vašemu děťátku také vadit složení kojeneckého mléka.

Jak se zbavit koliky?

V první řadě se zaměřte na prevenci. Upravte techniku kojení (pokud si nevíte rady, kontaktujte laktační poradkyni). Pokud již nekojíte zkuste vyměnit lahvičku za anti-kolikovou. Velmi důležité je také harmonické prostředí. Platí staré známé pořekadlo: „Spokojená máma = spokojené dítě.

Dlouhodobě se vyplácí podpořit rovnováhu v zažívacím traktu probiotiky, která jsou dětskému tělíčku přirozená, pomáhají nejen ke správnému zažívání, ale podporují i imunitu. Dají užívat dlouhodobě a dítě se jimi nemůže předávkovat.

Zkušenosti s probiotickými kapkami Biogaia mají i Ambasadorky Happy Baby.

Prosíme maminky, které testují probiotické kapky Biogaia s vitamínem D o vyplnění dotazníku.

 

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě