Testujte s námi regenerační emulzy proti striím Gyntima Stretch Mark

těhotenství

Přáním snad každé ženy je cítit se dobře, zdravě, silně, a mít své tělo pod kontrolou v každé situaci. Zdraví je to nejcennější, ale každá žena chce být krásná.

O firmě Herb Pharma

Kosmetiku, výživu a zdravotnické prostředky, produkty obklopující váš život, od narození až po stáří, najdete na trhu už od počátku 90. let minulého století.

Herb Pharma garantuje:

 • Záruka kvality – suroviny nejvyšší a nejčistší kvality dostupné na světovém trhu.
 • Vysoká bezpečnost– klinicky testované suroviny, nejsou škodlivé při zpracování na konečné výrobky a splňují nejvyšší standardy kvality v oboru.
 • Přírodní produkty – suroviny získané ze skutečně přírodních zdrojů.
 • Etika a hodnoty pro zákazníky na prvním místě – naplnění poslání sloužit zákazníkům a transformace příslibu profesionálního přístupu u všech produktů.

V těhotenství prochází ženské tělo velkou proměnou. Přibývání na váze vede ke vzniku celulitidy a strií, které nastávající maminku mohou velmi trápit.

Co jsou strie?

Nevzhledné jizvičky na kůži, které se objevují nejen v těhotenství, ale také vlivem dalších faktorů, např. náhle zvýšení hmotnosti a výšky těla, hormonální poruchy, dědičnost a genetika. Strie vznikají rozrušením svazků kolagenových a elastických vláken. Jsou výsledkem toho, že se kůže se musela velmi rychle přizpůsobit rostoucímu objemu a roztáhnout se. Nejčastěji se objevují na stehnech, bocích, prsou, břichu a pozadí. Zpočátku mají červenou až fialovou barvu, postupem času vyblednou a zůstanou bílé až perleťové. Prevence je základ.

Existuje celá řada přípravků, více či méně účinných, které proti nepěkným jizvičkám bojují. Pojďte otestovat Gyntima Stretch Mark – regenerační emulzi proti striím.

 • Testujte s námi regenerační emulzy proti striím Gyntima Stretch Mark 1
 • Testujte s námi regenerační emulzy proti striím Gyntima Stretch Mark 2
Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Regenerační emulze Fytofontana Gyntima Stretch Mark byla speciálně vyvinutá na redukci strií a předcházení jejich vzniku.

Tato emulze obsahuje unikátní kombinaci biotechnologických peptidů, které pomáhají nejen v prevenci, ale dokážou také odstranit vzniklé strie ve fázi, kdy mají růžovou až fialovou barvu. Fytofontata Gyntima Stretch Mark se zaměřuje na mechanismy, které strie způsobují – chrání pojivé tkáně, hojí rány a snižuje napětí pokožky. Redukuje a zesvětluje jizvičky, podporuje tvorbu kolagenových a elastinových vláken (obnovuje pružnost pokožky).

 • unikátní kombinace biotechnologických peptidů
 • redukuje viditelnost strií, předchází vzniku nových
 • jedinečnost v odstranění už vzniklých strií
 • navrací pokožce přirozenou pružnost a pevnost

Účinné látky uzavřené v lipozomech ztenčují a zesvětlují jizvičky, zároveň podporují tvorbu kolagenu a elastinových vláken, a tím navracejí pružnost a pevnost pokožky.

Výsledky klinických testů

Kombinace hlavních účinných látek byla podrobená klinickému testování. Výsledek prvního testování ve Španělsku prokázal už po 30 dnech výjimečné výsledky. Nezlepšil se jen vzhled kůže, ale došlo k výraznému zmírnění suché pokožky, která se zároveň stala více pružnější o 44 %.

Druhého testování se zúčastnila skupina žen i mužů, kteří po dobu 12 týdnů testovali regenerační emulzi Gyntima Strech Mark na nových i již vzniklých striích. Už po 2 týdnech výsledky prokázaly zmenšení a ztenčení strií o 58 až 66, 2 %, barva strií se dokonce zlepšila o 75, 1 %.

Jste ta pravá?

Jste právě v druhém trimestru těhotenství? Bojíte se jizviček, které by se mohly objevit nebo už dokonce nějaké máte? Nenechte nic náhodě a vytáhněte do boje s účinnou armádou. Peptidy obsažené v krému předchází vzniku strií, ztenčují a zesvětlují již vzniklé jizvičky, zároveň podporují tvorbu kolagenu a navracejí pokožce pružnost a pevnost.

Chcete poznat účinky regenerační emulze Gyntima Stretch Mark na vlastní kůži? Neváhejte a zapojte se do našeho testování. Hledáme 50 nastávajících maminek. 

 

 

 

 

Sdílejte
 1. matia.hornychova@email.cz

  Dobrý den, v pondělí mi přišel balíček k testování, měla jsem radost, emulze moc příjemně voní. Bohužel se při testu na zápěstí projevilo svědění. Jak, prosím, v tomto případě postupovat? Mohu balíček věnovat sestře nebo kamarádce?

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   ano, v takovém případě samozřejmě můžete. Napište nám prosím e-mailem nebo do zprávy na facebooku jméno sestry a kontakt na ní, abychom ji následně mohli kontaktovat k získání zpětné vazby z testování. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Sylvie, moc se omlouváme, na straně výrobce došlo k technickým potížím, psali jsme i dodatečné e-maily o zpoždění. Maminky již balíčky dostávájí, pokud by vám chyběl, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme.

   1. Sylva V.

    Děkuji, balíček dorazil, už začínám testovat. 🙂

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě