Výsledky druhého testování Dr. Brown’s

dudlík na krmení Dr. Brown's

Značce Dr. Brown’s věří maminky po celé světě.  Vyzkoušejte je i Vy!

O značce Dr. Brown’s

Prémiová kvalita, ocenění odborníky i samotnými maminkami – takové jsou potřeby pro zdravé stravování, pomoc s prořezáváním prvních zoubků, láhve a hrníčky, usnadňující přechod k běžnému hrnečku. Výrobky, které pomáhají vašemu děťátku objevovat svět.

Průběh testování

Testování se zúčastnilo 15 maminek svými dětmi. Podmínkou bylo splnění věku 6 měsíců a více. Vybírali jsme děti, které už jí první příkrmy, pijí tekutiny z láhve (mléko, vodu, čaj) a prořezávají se jim první zoubky. 

Maminky testovaly

Dr. Brown's hrneček Cheers360

Dr. Brown’s hrneček Cheers360

Dr. Brown’s hrneček Cheers360: Tento hrníček se nikdy nerozlije a děťátko může pít z kteréhokoliv okraje. Když je dítě připraveno pít z obyčejného hrnku, jednoduše odstraníte silikonový ventil z víčka a umístíte prázdné víčko na pohárek.

 

 

 

Dr. Brown's dudlík na krmení

Dr. Brown’s dudlík na krmení

Dr. Brown’s dudlík na krmení: Ideální pro děti, které se seznamují s novými chutěmi. Malé dírky propouštějí jen takové množství jídla, které je dítě schopné bezpečně konzumovat. Zároveň zklidňuje dásně, když se dětem řežou zoubky.

 

 

 

 

Dr. Brown's ortodontický svítící dudlík PreVent 6–12 M

Dr. Brown’s ortodontický svítící dudlík

Dr. Brown’s ortodontický svítící dudlík PreVent 6–12 M: Dudlík byl navržen ve spolupráci s dětským zubním lékařem. Kanálek snižuje tlak v ústech během sání, který je často příčinou problémů. Měkký dudlík se během sání rozšiřuje.

 

 

 

 

Dr. Brown's kousátko Nawgum – zelený kaktus

Dr. Brown’s kousátko Nawgum – zelený kaktus

Dr. Brown’s kousátko Nawgum – zelený kaktus: Kousátko pro každý rostoucí zoubek. Tvar kaktusu slouží jako podpůrná pomoc pro smyslové potřeby dětí. Střed kousátka zklidňuje přední zoubky. Levé rameno masíruje zadní zoubky a pravé rameno zklidňuje dásně.

 

 

 

 

Dr. Brown's bryndák s kousátkem

Dr. Brown’s bryndák s kousátkem

Dr. Brown’s bryndák s kousátkem: Bryndák zachytí sliny děťátka a udrží jeho oblečení čisté a suché. Má nastavitelnou velikost a je vyroben z extra savé bavlny a měkkého fleesu. Právě díky fleesu jej můžete chladnějších dnech použít i jako nákrčník.

 

 

Nejoblíbenějšími produkty z testovací řady se stalo kousátko Kaktus a hrneček Cheers360. Kousátko pomáhá při každém rostoucím zoubku. Hrneček se ani při sebevětším nárazu nevylije.

Testování výrobků dopadlo na výbornou a jen potvrzuje fakt, že Dr. Brown’s je oblíbený maminkami a jejich dětmi napříč jednotlivými zeměmi. Tady jsou výsledky:

Výsledek testování Dr. Brown's

Výsledek testování Dr. Brown’s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maminka Gabriela: Dcera je tak trošku dudlíková maniačka, takže bez dudlíku nedáme ani ránu, zvlášť při usínání. Líbí se mi, že je dudlík ortodontický , největší TOP pro nás ale je, že dudlík ve tmě svítí. V noci,když je potřeba, jej tak snadno naleznu bez dlouhého hledání a rozsvěcování lampičky 🙂 S dudlíkem na krmení dcera dostala příležitost ochutnat nové věci, a já získala volnost, kdy nemusím vše mixovat a mít strach, že jídlo vdechne nebo se zadusí. Je skvělé, že si jej může držet, takže malé můžu dát dudlík a zároveň si dělat to, co právě potřebuji. Žádná negativa jsem zatím nenašla.Za mě je tato značka rozhodně skvělá, jsem ráda, že jste mi dali příležitost ji otestovat a já vám za to moc děkuji. Rozhodně se k této značka budu ráda vracet.

Maminka Lucie: Hrníček byl vynikající. Myslela jsem si, že Pepa nepochopí, jak z něj pít, ale pochopil během pár minut. Velké plus je za to, že se hrníček při pádu nevylije. S dudlíkem na krmení jsem dostala do dítěte ovoce, které bych do něj normálně nedostala. Sice byla šťáva úplně všude, ale za těch 10 minut klidu to stálo :)Výrobky jsou úžasné, bryndák je dvojitě šitý, takže mohl Pepča sebevíc slintat ale nikdy neměl mokré tričko, to je velké plus. Hračka kaktus je dobrá v tom, že když se dá na chvíli zchladit do ledničky, studí potom na zoubkách a děti baví víc, protože uleví od bolesti. Za mě výrobky super a děkujeme za možnost testování.

Maminka Denisa: Hrneček nám moc vyhovoval. Dcera z něj uměla pít hned a je opravdu netekoucí. Takže pro mě konečně úleva, že máme hrneček u kterého ji nemusím po každém pití převlékat, protože tekutiny tekly víc než by měly a i v rohu, kdy by neměly. Perfektně padne do českých ručiček:) Dudlík na krmení je opravdu super. Strašně fajn je to že je že silikonu a ne síťový, který se nám protrhl. Tento má mnohem lepší kvalitu. Je super na hrozivé víno, potraviny které může dítě lehce vdechnout a zadusit se, nebo s peckami. My jsme dávali i mandarinky, pomeranče apod. kdy si Leontýnka vycucla jen šťávu z ovoce a mohla si to jíst v klidu sama 🙂 za nás super pomůcka, kterou doporučuji všem maminkám 🙂 Super je i to, že chlazené ovoce či zeleninu na a chlazení zoubku nemusí dítě držet v ruce.Jsou to opravdu skvělé a kvalitní pomůcky pro naše broučky. Cena je sice vyšší, ale vyplatí se investovat. Jsem moc ráda, že jsme dostali tuto příležitost v době kdy se malé prodělávají zoubky a učíme pít s hrníčku.

Maminka Lucka: Všechny výrobky jsou skvělé, materiál úžasný na dotek. Taktéž oceňujeme “nerozbitnost”. Díky hrnečku jsme odstranili láhev s dudlíkem během dne na veškeré tekutiny kromě mlíčka. Hrneček je úplně báječný, lehký, a malý hned věděl, jak z něj má pít. Svítící dudlík je jeden z nejlepších výrobků pro rychle nalezení v noci a vetší miminko si už může podat dudlík v noci samo. Nicméně bohužel malému nevyhovoval tvar.

 

Maminka Iveta: Hrneček je super, neteče, malý s ním mohl házet i mávat a nic. Chvíli mu trvalo, než přišel na to, jak má z toho pít, ale jak na to přišel, tak to bylo super. Střídáme to s normální flaškou. Dudlík na krmení splnil očekávání, malý si to hezky držel a vycucával jen šťávu z mandarinky. Šlo to dobře vymýt, snadná manipulace. Nenašla jsem žádnou výtku. Mě se na něm nejvíce líbí, že svítí v noci a snadněji se hledá v postýlce. Jinak malému bohužel tyhle dudlíky nevyhovují na dudání, musíme mít s kulatým koncem, ale za to dudlíky nemůžou. Nejvíce se u nás ale využívá kousátko. Taky napřed trvalo, než jej malý přijal, ale nevzdávali jsme to a nakonec je to jeho nejoblíbenější kousátko. Možná i tím, že nám začali růst stoličky.

Maminka Veronika: Hrneček je úplně skvělý, máme ho se synem velmi rádi a obdivovali ho i naši kamarádi mezi ostatními dětmi 🙂 jen sem si musela dát pozor, když jsem nalila horký čaj a brzy zavřela tak hrníček chvilku tekl. Což je jasné, ale vychytali jsme to hned. Prvně jsem měla strach ze si syn v 7 měsících s hrníčkem neporadí, ale stačilo jen ukázat a hned věděl jak na to. Hlavně to pak nikde neteče i když s tím mlátí o zem. Hrníček vše vydržel:) S dudlíkem na krmení jsme měli první zkušenost a dudlík Dr. Brown’s je naprosto skvělý. Syn z něj moc rád jí a jaké kolik ovoce není problém sníst. Syn moc na dudlíky není, ale používáme je na uklidnění a na spaní, takže je pořad hledáme, svítící dudlík je na tohle skvělý, je hned vidět 🙂

Nestihla jste se zapojit do testování? Nyní můžete výrobky Dr. Brown’s objednat z lékáren Pilulka.cz se 15% slevou.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě