Výsledky testování – pleny Huggies Elite Soft 3 – 5kg

maminka s miminkem

Výběr plen pro miminko je pro každou maminku velký oříšek. Jak vybrat ty nejvhodnější?  Základem je dobrý přehled, co od nich můžete očekávat. Testovali jsme pleny Huggies Elite Soft.

Každému rodiči záleží na tom, aby měl pro své miminko to nejlepší. Plenky patří k základní výbavě. Základem je dobrý přehled, co vše je na trhu, a co od plenek můžete očekávat. Záleží na velikosti plen, která se odvíjí podle hmotnosti miminka. Dále na materiálu, na savosti, anebo na tom, zda mají indikátor vlhkosti.

Proto jsme dali možnost 50 maminkám a jejich dětem otestovat pleny Huggies Elite Soft.

Jak dopadlo testování plen Huggies Elite Soft?

Infografika Huggies

Testování plen Huggies Elite Soft

Co maminky testovaly?

Celkem 50 maminek a především jejich miminka testovaly dětské pleny Huggies Elite Soft ve velikosti 1, které jsou vhodné pro ty nejmenší miminka vážící do 5kg. Pleny mají nádherný dětský design s postavičkami Disney, které jsou pro děti lákavé. Huggies Elite Soft mají unikátní vrstvu Soft Absorb, která pojme tekutinu během chvilky a nedojde k žádné nehodě.

Plenky skvěle padnou díky měkkému, velice pružnému pásu a lepícím ouškům, které lze upevnit na pleně kdekoli podle potřeb miminka. V neposlední řadě plenky mají indikátor vlhkosti, takže se stačí jen podívat a ihned poznáte, zda je potřeba plenku již vyměnit, a nebo je ještě suchá.

pleny Huggies velikost 1

Testované pleny Huggies Elite Soft, velikost 1, 3 – 5 kg

Kdo se do testování zapojil?

Tentokrát jsme hledali celkem 50 maminek s miminky, která jsou čerstvě narozená a mají váhu do 5 kg. , Maminkám jsme poslali k otestování tentokrát celkem 2 balíky po 26 kusech plen Huggies Elite Soft, aby maminky mohly testovat poctivě. Maminky testovaly po dobu 14 dní a níže si můžete přečíst jejich názory a jak byly s plenkami spokojené.

Jak testování dopadlo?

Maminky si pleny velmi chválily. Všechny do jedné se shodly, že design plen s postavičkami Disney je nádherný. Na bližší vyhodnocení jednotlivých otázek se můžete podívat v galerii v grafech.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Jaké jsou konkrétní recenze maminek?

recenze Huggies maminka Jitka

recenze Huggies maminka Pavlína Š.

recenze Huggies maminka Najča

Maminky byly spokojené …

 

Testující maminky doporučují pleny Huggies

Maminky doporučují Huggies

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě