Výsledky prvního testování Dr. Brown’s

Testování Dr. Brown's

Prémiová značka Dr. Brown’s, vítěz volby maminek 2018, nabízí vše potřebné pro maminky a jejich děti. Řešení na problémy s krmením, bříškem vašeho miminka, dětskými kolikami, i prořezáváním zoubků.

Dnešní rodiče dostanou  zejména po narození dítěte bezpočet různých rad, jak pečovat o své novorozené dítě.  Dopřejte miminku pohyb, nerozmazlujte ho, nesnažte se být potichu, nepřetěžujte jeho smysly, musíte tím jednoduše projít, nebo jedna z nejoblíbenějších – už jste ho zkusili nakrmit?

Nezralý trávicí systém malého miminka se musí po příchodu na svět vyrovnat s novým způsobem stravování. Problémy s bříškem, nadýmání, zvracení, nebo dokonce dětské koliky trápí  novorozenců.

V případě, že maminka z nějakého důvodu nemůže kojit, bývají problémy s trávením děťátka častější, ale nevyhýbají se ani kojeným dětem.

Kojenecká kolika

Nejčastěji postihuje miminka přibližně 2 týdny po narození a může přetrvávat až do 6 měsíců. Kolikový pláč poznáte, i když nemáte zkušenosti. Není to běžný novorozenecký pláč.

Symptomy

  • Miminko má záchvaty pláče, které začínají večer nebo brzy ráno
  • Pronikavý pláč se sevřenými pěstmi, strnulýma rukama, červenou tváří, svinutými zády nebo s koleny zdvihnutými k bříšku.
  • Pozorovat můžete také nafouknuté bříško, opakované zvracení nebo plynatost.
  • Pláč nepřestává ani po výměně plenky, nakrmení nebo konejšení.

Kojenecká kolika je dočasná a nemá vliv na budoucí zdraví vašeho děťátka.

Mámo, táto, jsme v tom s vámi

Fakt, že kolika vašeho dítěte je dočasná vám možná uleví od strachu. Ale nepomůže nevyspaným rodičům. Každodenní dětský pláč trvající hodiny, přivede i ty nejdokonalejší rodiče k zoufalství.

S jistotou můžeme říci, že chyba není ve vás. Kojenecká kolika si nevybírá. Věřte, že veškeré pocity, které cítíte jsou v pořádku, nezakazujte si je. Popovídejte si s někým, kdo má již toto období za sebou, vystřídejte se na chvíli s partnerem a běžte mimo domov. Ve chvílích, kdy to bude možné odpočívejte a rozmazlujte se. Úplné odstranění dětské koliky může chvíli trvat. Trávicí systém vašeho děťátka se nejprve musí přizpůsobit novému “světu”, ale výrobky Dr. Brown’s vám mohou významně pomoci.

O výrobcích Dr. Brown’s

Značce Dr. Brown’s záleží na zdraví maminek a jejich dětí, nabízejí řešení na mnoho problémů s krmením děťátka, a jejich produktům věří ženy po celém světě. Skleněné anti-kolikové láhve a dudlíky zabraňují polykání vzduchu a pomáhají předcházet kolikovým stavům. Potřeby pro zdravé stravování, pro zachování vitamínů v mateřském a jiném mléce, pomůcky usnadňující prořezávání zoubků a mnoho dalších.

Průběh testování

Patnáct maminek, které z nějakého důvodu nemohou kojit, se v průběhu října a listopadu zúčastnilo svými miminky testování. Testovací sada byla primárně určena pro miminka do 4. měsíce věku. Maminky se svými dětmi vyzkoušely anti-kolikové láhve a savičky, ortodontický svítící dudlík, kousátko, speciální dudlík na krmení vhodný při zařazování prvních příkrmů a bryndáček s kousátkem.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Nejoblíbenějším produktem z testující sady se stala kojenecká láhev se širokým hrdlem. Unikátní patentovaný systém navržený lékařem pomáhá k optimálnímu přisávání vzduchu. Výrazně tak snižuje výskyt bolesti břicha, zvracení, odříhnutí a nadýmání. Vnitřní průtokový ventil zabraňuje tvorbě vzduchových bublin v mateřském mléku, nebo jiné tekutině.

Naše testování potvrdilo výsledky klinických studií a testování z jiných zemí, zejména Velké Británie a USA. Antikolikové kojenecké lahve Dr. Brown’s výrazně zmírňují příznaky dětské koliky. 

Výsledky testování Dr. Brown's

Výsledky testování Dr. Brown’s

 

 

 

Pěstounka MartinaMaminka Adéla: Doposud jsme používaly AVENT . A po vyzkoušení Dr.Browns jsou problémy pryč. Už nikdy nebudu měnit za jinou značku. Vše naprosto super . Skleněná láhev je naprosto nejlepší, na tu nedám dopustit . A po bolení bříska ani známka.

 

 

Maminka Radka: Tato značka je úžasná!!! Testování si užíváme!!! Ublinkáváme díky těmto lahvičkám o 90 % méně. Kousátko liška u nás také jede nonstop 😊 jen bryndák by mohl být trošku delší 😊

 

 

 

Nestihla jste se zapojit do testování? Nyní můžete výrobky Dr. Brown’s objednat z lékáren Pilulka.cz se 15% slevou.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Mustela-listopad-2021reklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě