Výsledky testování Immunotrofina d

Holčička s chřipkou

Neustálé pokašlávání, rýma a zvyšující se teplota. Sotva se vyléčí, neuplyne ani týden a vy už si zase musíte vzít v práci opět volno a být s dítětem doma. Ve školce se dětské nemoci a nachlazení předávají téměř geometrickou řadou a bleskovou rychlostí. Je vám to povědomé?

Dětská imunita

Imunitní systém se začíná tvořit a vyzrávat už během těhotenství v těle matky. Je velmi důležité, aby nastávající maminka jedla vyváženou a hodnotnou stravu a měla dostatek času na spánek, relaxaci a zdravý pohyb.

S prvním delším pobytem v dětském kolektivu se imunitní systém vašeho dítěte musí vyrovnat se zátěží. Malé děti si teprve osvojují hygienické návyky, často ještě neumí smrkat. Mezi dětmi ve školce se infekce horních cest dýchacích předávají z dítěte na dítě téměř geometrickou řadou a bleskovou rychlostí. Většinou si děti nejhorší období časté nemocnosti projdou během prvního roku pobytu v kolektivu, školce. Každý další rok by však měl být s ohledem na četnost nemocí a jejich závažnost lepší.

Posilte imunitu

Jedním ze základních stavebních kamenů funkčního imunitního systému je Beta-glukan – přírodní polysacharid, který stimuluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Požadavkem na kvalitní beta-glukan je i jeho čistota, která by neměla být nižší než 70 %. Certifikátem potvrzená čistota Wellmune WGP betaglukanu, obsaženém v sirupu Immunotrofina d, není nižší než 75 %.

Immunotrofina d

V každé lžičce podáváte kromě betaglukanu také vitamin D, který společně s vitaminy B6 a B12 přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin B5 snižuje pocit malátnosti a únavy. A jód podporuje správnou funkci štítné žlázy.

Sirup můžete dětem podávat bez omezení věku, tedy už od narození. Lahvičku není nutné uchovávat v lednici a expirace sirupu se ani po otevření nemění.

Výsledky klinické studie zaměřené na snížení epizod běžných dětských infekčních nemocí a vliv Wellmune WGP® betaglukanu na snížení nemocnosti dětí.

 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Výsledky testování maminek Happy Baby

V průběhu podzimu 10 vybraných maminek testovalo se svými dětmi účinky sirupu Immunotrofina d. Testování bylo zaměřené na děti ve věku 3 – 4 roky. Právě v tomto věku děti obvykle přicházejí do prvního velkého dětského kolektivu.

immunotrofina d - výsledky testování

Co říkají o sirupu Immunotrofina d samy maminky?

Maminka Linda: Syn od té doby, co používá Immunotrofina, není nemocen. Od září nevynechal jediný den ve školce. Je pravda, že před cca 14 dny nás navštívila rýma, ale u té jsme zůstali. V nic horšího to nepropuklo.

 

 

Maminka Lenka: Má rychlejší průběh nemoci, oproti předtím. Není tak často nastydlý.

 

 

 

Maminka Soňa: Immunotrofinu jsme nasadili v září,po obdržení testovacího balíčku (mile mne překvapilo množství zaslaného k testování) proběhlo jedno velké nachlazení, ale to syn přípravek užíval cca 3 dny. Zvýšila jsem dávku na 10 ml, po odeznění nachlazení dávám denně 5 ml. Od té doby máme prozatím klid žádné nachlazení, kašel, zlehka rýma, ale to je v tomto počasí normální. Za mne super.

Sdílejte
  1. maminka Renata

    Testovala jsem účinky Immunotrofiny d i na svých synech (4 a 6 let). Zejména mladší syn často trpěl rýmou a kašlem. Neustále jsme řešili hlídání v době nemoci, která se vracela s prakticky s prvními dny, kdy přišel “vyléčený” do školky. Zcela upřímně musím říci, že jsem neměla žádná očekávání, snížená imunita bylo něco, s čím jsme se jakžtakž smířili. Nemohu říci, že nemocnost vymizela úplně. U nás má ale mnohem rychlejší průběh. Doporučuji všem <3

  2. Nikola

    Dávala jsem dceři a úžasná věc. Určitě mohu jen doporučit pro děti co mají oslabenou imunitu jako měla dcera. Za celý rok marodila 2x. Od te doby zase klid..Opravdu už nic jiného na imunitu ne dáváme.. Vřele DOPORUCUJEME.. ❤

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě