Výsledky testování JACK HLÍVÁK

Testujeme

Odolná imunita je nezbytná pro pevné zdraví. A protože je dětská imunita každý den zkoušena ve školkách, školách či při hrách venku, byl vyvinut doplněk stravy Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem JACK HLÍVÁK. Tento přípravek mělo hned několik maminek možnost otestovat a byly s ním nadmíru spokojené.

Jack Hlívák

Jack Hlívák

Hlíva s Rykytníkem Jack Hlívák

Imunit® Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem Jack Hlívák je pro své unikátní složení, které obsahuje beta-glukany z hlívy, extrakt z rakytníku, nukleotidy, jód, selen a další vitaminy, jedinečným doplňkem stravy na českém trhu.

Výsledky testování

Jack Hlívák vyhovoval všem maminkám a to po všech stránkách. Všechny oceňují jeho jahodovou příchuť a dále se shodují, že přípravek měl pozitivní vliv na imunitu jejich dětí, která byla posílena. Kromě vitamínů B12 a B6, které přispívají k normální funkci imunitního systému a činnosti nervové soustavy, obsahuje také vitamin D3, který je prospěšný pro normální vstřebávání vápníku a fosforu.

Všechny maminky mohou tento výrobek doporučit a některé se rozhodly dokonce v užívání na základě účinků i pokračovat.

Foukací fixy, které byly součástí balení děti velmi zaujaly a s radostí je ihned vyzkoušely.

 

Recenze maminek

„Dětem vitamíny chutnaly a každý den se o ně samy hlásí. Testovaly 3 děti. Pozorovala jsem posun imunity směrem k lepšímu. Léčba nachlazení trvala kratší dobu a nepřišlo nic horšího. Dárek se dětem také líbí a nyní jej chtějí využít pro tvorbu masky na karneval.”

„Dětem moc chutnal a fixy potěšily. Užily jsme si s nimi dost zábavy. Bylo skvělé, že děti o vitamíny denně žadonily.”

„S produktem jsme byly spokojení, děti byly celkově letos v zimě méně nemocné, budeme dál používat.”

„Vždy ráno si vzal jednou tabletu a vycucal. Stal se pro něj z toho ranní rituál. S foukacími fixy jsme strávili spolu hezký večer a vytvořili krásné triko.”

Zapojte se i vy do testování dalších výrobků a nezapomeňte sledovat naše Facebookové stránky, ať vám nic neunikne 🙂

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě