Výsledky testování Persil Duo-Caps Sensitive

duo-caps

Pokožka novorozeného miminka je velice citlivá a je více zranitelnější. Díky jemnosti pokožky je náchylnější k podráždění, které může být způsobené i výběrem nevhodného pracího prostředku. Podívejte se na recenze z testování pracích kapslí Persil Duo-Caps Sensitive.

Citlivá pokožka

Citlivou pokožku nemají pouze malé děti, ale i hodně dospělých může mít kožní projevy, atopie, nebo zarudnutí pokožky.

Při praní prádla je nutné dbát na několik základních doporučení: 

  1. Používejte pouze kvalitní prostředky – určené pro citlivou pokožku.
  2. Správné dávkování pracího prostředku.
  3. V pračce musí správně cirkulovat voda – aby se z prádla správně odstranil prací prostředek.
  4. Sušení prádla venku je vhodné pouze mimo období alergenů.
  5. Každé nově zakoupené oblečení je vhodné před prvním nošením vyprat.

Dětské oblečení doporučujeme před prvním nošením prát na nejvyšší možnou teplotu. Tím odstraníte všechny chemikálie a nečistoty, které se mohly v látkách usadit.

Persil Duo-Caps Sensitive

Přináší perfektní  odstranění skvrn a zároveň je šetrný k pokožce i vašeho miminka. Složení má z přírodního mýdla s příjemnou vůní mandlového mléka.

Persil Duo-Caps Sensitive je vhodný pro alergiky, testováno ECARF a schváleno dermatology.

Je vhodný na praní bílého i barevného prádla a díky kapslím je velice jednoduché dávkování. Jen vhodíte kapsli do pracího bubnu a je to.

Co říkají maminky Happybaby na Persil Duo-Caps Sensitive?

Maminka Lucie: S výrobkem jsem byla celkově spokojená, jelikož se jedná o výrobek vhodný na dětské oblečení vůbec není potřeba aby byl převoněný a byl více intenzivní. Líbí se mi tak, jak je, funguje tak jak je nic bych neměnila. Určitě jsem nečekala že mi bude napoprvé tolik vyhovovat. A na to že jsou to kapse krásně se rozpouští.

Maminka Alena: Nic bych neměnila krásně voní a čistí na dotek je strašně příjemný

Maminka Lucie: Peru mnohem častěji, někdy i dvakrát denně kvůli dceřiným bezplenkovým ,,nehodám”. Používám prací prostředky určené pro dětské prádlo, aviváž jsem používala vždy, teď jen také máme i pro dětskou pokožku. A také používám odstraňovač skvrn, protože mnoho času trávíme venku – na písku, prolézačkách, v trávě a tyto skvrny jdou vyprat hůře pouze s pracím prostředkem. Vůni Persilu mám ráda a splňuje vše, co očekávám a co slibuje.

Máte také zájem o testování produktů a chtěla by jste se zapojit do našich projektů? Sledujte naše stránky v naší uzavřené skupinky maminek na Facebooku nebo na našem Instagramu.

 

 

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě