Výsledky testování podpůrného těhotenského pásu Materna

podpůrný pás materna

Nenechte své těhotenské bříško padnout. Dopřejte mu oporu s těhotenským pásem Velpeau Materna Comfort. Podporu ocení i vaše záda. 

Bolesti zad patří mezi jednu z nejčastějších „civilizačních” chorob. Nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání, přetížení některých svalů a naopak oslabení jiných, ale také dlouhodobý stres patří mezi nejčastější příčiny bolesti. Problémy se zády umí pěkně zkomplikovat život.  U nastávajících maminek to platí dvojnásob. Nabírání na váze, změny v pánvi a kloubových strukturách, rostoucí bříško a s ním spojené přetížení a nestabilita v oblasti páteře. Vaše záda trpí a není divu, že se začnou dříve nebo později ozývat.

Podpůrný těhotenský pás Velpeau Materna Comfort se přizpůsobí tvaru a velikosti vašeho rostoucího bříška. Díky integrovaným tahovým prvkům uzpůsobíte stabilizační účinek pásu přesně podle vašich potřeb.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Během listopadu měly 2 maminky možnost otestovat těhotenský pás Velpeau Materna Comfort. Testování se také zúčastnila ředitelka Happy Baby Olga Růžková, která v lednu čeká své druhé miminko. Kdo navštívil říjnový veletrh For Babies, mohl Olinku spatřit „přímo v akci”.

Výsledky testování

Jedna z maminek trpěla bolestmi zad dlouhodobě, těhotenství a přírůstek na váze problémy jen zhoršil. Druhá maminku od poloviny těhotenství začala trápit silné bolesti zad, při některých pohybech dokonce blokace páteře. Ani naší Olince se nevyhnuli problémy s páteří. Přestože v prvním těhotenství žádné problémy neměla, v druhém ji provází bolest bederní páteře a pocit padajícího břicha.

výsledky testování materna

Co o pásu říkají samy maminky? Přečtěte si jejich recenze.

Maminka Jana: Vůbec si nedovedu představit, že bych šla na nákup bez něj, nemusím tak často odpočívat. Cítím se zpevněná. Můžu se normálně hýbat, dojít se psem, odnést domů lehčí nákup…

 

 

Maminka Michaela: Od doby, kdy mi začalo více růst bříško a začala i bolest zad. Někdy se dokonce zablokovali a nebyla jsem schopná se hnout. Díky pásu jsem přestala cítit nepříjemný tlak na břicho, neblokují se mi záda a nemám pocit, že potřebuji neustále na WC.

 

 

Maminka Olga: Při tomto druhém těhotenství a pokročilejším věku jsem začala cítit tlak až mírnou bolest pánve a jakoby mě bříško klesalo dolů, chtěla jsem tedy podpořit bederní páteř a zjistit, zda mi to pomůže. Hrozně mně to samotnou překvapilo, ale nesmírně se mi ulevilo. Navíc mám pocit, že mně tento pás “nutí” správně chodit a stabilizovat kyčle ve správné poloze. Zpočátku jsem to pociťovala jako nepříjemný tlak, ale jakmile se tělo přizpůsobilo, mnohem lépe jsem se pohybovala a déle bez toho, abych si musela sednout a odpočinout. Opravdu velmi doporučuji každé těhotné ženě a i tak činím, jakmile nějakou potkám 🙂 nosím ho u sebe v kočárku, když vím, že jdu na delší procházku. Moc děkuji za příležitost objevit tento pás a testovat!

Víte, jak pás správně nosit? Podívejte se na video.

Sdílejte
Immunotrofina 2+1 zdarmaImmunotrofina 2+1 zdarmareklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě