Výsledky testování Trio D-PanthenOl

Testování Trio D-PanthenOl

Miminka tráví po dobu minimálně prvního roku života v plenkách téměř 24 hodin denně. Proto by maminky měly pokožce zadečku svého děťátka věnovat zvláštní péči. V našem testu měly maminky možnost vyzkoušet výrobek Trio D-PanthenOl.

Vybrané maminky z našeho klubu Happy Baby testovaly Trio D-PanthenOl, speciálně vyvinutou originální emulzi s obsahem přírodních účinných složek, která zaručuje maximální ochranu dětského zadečku před dráždivým působením stolice a moči.

Jak dopadlo testování Trio D-PanthenOl?

80 % maminek vyzkoušelo účinky výrobku na dětech ve věku 0-9 měsíců, zbylých 20 % maminek dětech ve věku 9-12 měsíců. Ze všeho nejvíce ocenily konzistenci emulze, která vytváří na zadečku miminka dlouhodobý film s ochranným, zklidňujícím a regeneračním účinkem. Což je nejlepší ochrana před vznikem opruzenin a zarudnutí zadečku. Další kladně hodnocenou vlastností, kterou maminky na přípravku Trio D-PanthenOl shodně zdůrazňovaly, je snadná aplikace, dobrá roztíratelnost, fakt, že výborně zvláčňuje a dokonale chrání pokožku.

Podívejte se přímo na reakce maminek

„Trio D-PanthenOl má příjemnou vůni a zanechává na zadečku ochranný film, který není zároveň hutný. Po celou dobu používání neměla dcerka žádné začervenání na zadečku. Určitě se k tomu krému budu vracet.“

„Velmi dobře se roztírá. Synkovi zmizly opruzeniny docela rychle, a od první aplikace vašeho krému se už neobjevily. Jsem velice spokojena a budu kupovat jenom tento výrobek.“

„Příjemná konzistence, dobře se vstřebává. Příjemná nevtíravá vůně. Po dobu aplikace neměl syn žádné opruzeniny a to ani pří použití látkových plen, které jsou obecně mokřejší než papírové.“

 

Pokud se chcete zapojit i vy do testování dalších výrobků, nezapomeňte sledovat naše Facebookové stránky, ať vám nic neunikne. 🙂

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Poradny

 • Kolik přibírá miminko

  Ráda bych věděla jaké jsou normální přírůstky na váze u miminek. V poradně váhu miminka vždy pečlivě kontrolují a já chci vědět kolik to zhruba může být.

  maminky Happy Baby

  Průměrná hmotnost novorozence bývá kolem 3300 g. Pokud vaše děťátko váží o něco víc nebo míň, není třeba z toho dělat vědu. Fyziologická hmotnost je od 2500 g do 4000 g.

  Během prvních dní života může děťátko také ztratit až 10 % ze své hmotnosti, to je však úplně normální jev a není třeba se nad tím nijak znepokojovat. Od narození do přibližně pěti měsíců věku svou váhu ale opět zdvojnásobí, a než dosáhne jednoho roku, bude vážit až třikrát tolik.

   

  Denní váhové přírůstky podle věku

  • 0–3 měsíce  – 30 g
  • 3–6 měsíců  – 20 g
  • 6–9 měsíců  – 15 g
  • 9–12 měsíců – 10 g
 • Vyšetření novorozence v porodnici

  Jaké vyšetření čekají moje miminko v porodnici? Mám nějaké speciálně požadovat?

  maminky Happy Baby

  V děloze je miminko jako malý potápěč ve vodním prostředí, takže, jakmile se vyplaví na svět, pediatr jej pečlivě vyšetří a zkontroluje, zda je dobře připraveno na svůj nový život, zda nemá nějakou vrozenou vadu a je-li v pořádku jeho nervový systém.

  Během pobytu v porodnici se také provádí oční vyšetření k vyloučení vrozeného šedého zákalu, vyšetření ledvin ultrazvukem a u některých novorozenců vyšetření sluchu.

  Před propuštěním, zpravidla třetí či čtvrtý třetí den, se pak provádějí některá všeobecná vyšetření a odebírá se pár kapek krve z patičky miminka.

 • Ztráta hmotnosti novorozence po porodu

  Kolik může novorozenec po porodu zhubnout aby to bylo ještě normální?

  maminky Happy Baby

  Během prvních dní života může novorozenec ztratit až 10 % své hmotnosti. To je úplně normální jev. Z porodnice vás pustí nejdříve ve chvíli, když uvidí, že miminko dobře přibírá.

  Průměrné míry donošeného novorozence jsou:

  • hmotnost 3 300 g
  • délka 50 cm
  • obvod hlavičky (lebky) 34 cm

  Samozřejmě jde o průměrné hodnoty. Pokud vaše děťátko váží o něco víc nebo míň, není třeba z toho dělat vědu. Když pediatr, který vyšetří vaše dítě, nezjistí nic jiného, vaše děťátko bude víc než pravděpodobně zdravé jako buk.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě